1. Home
  2. Mode
  3. Schoenen
  4. US POLO ASSN HEREN SNEAKERS ARIS001M/6YM1 WIT 46
U.S. POLO ASSN.

US POLO ASSN HEREN SNEAKERS ARIS001M/6YM1 WIT 46

Wit

Prijs

€ 36,76

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 12:45 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
U.S. POLO ASSN.
Categorie
Schoenen
Meer van dit merk
Alle U.S. POLO ASSN. schoenen
Beste keuze
De beste schoenen van 2026
GTIN
8055197829646
Kleur
Wit

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 36,76.

Laagste prijs
€ 36,76
Hoogste prijs
€ 36,76
Gemiddeld
€ 36,76
Nu
€ 36,76
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 36,76
Hoogste prijs
€ 36,76
Gemiddeld
€ 36,76
Nu
€ 36,76
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de US POLO ASSN HEREN SNEAKERS ARIS001M/6YM1 WIT 46

Stap in klassieke stijl naar buiten met de U.S. POLO ASSN. Men's ARIS Sneakers. Deze kraakwitte sneakers zijn gemaakt voor alledaags comfort en duurzaam draaggemak, wat ze de perfecte keuze maakt voor jouw casual garderobe. De bovenkant combineert kunstleer met ademende mesh panelen voor een lichtgewicht gevoel en een veilige pasvorm. Een traditionele vetersluiting laat je de pasvorm naar wens aanpassen, terwijl de standaard breedte zorgt voor een comfortabele sensatie. Ontworpen voor de hele dag ondersteuning, beschikken de sneakers over een lichtgevoerde binnenzool die elke stap dempt. De duurzame rubberen zool biedt betrouwbare grip en een lange levensduur, of je nu door de straten van de stad navigeert of eropuit gaat in het weekend. Het gesloten ontwerp zorgt voor volledige bescherming van de voet en een verzorgde uitstraling. Een tijdloos en veelzijdig essentieel, deze witte sneakers van U.S. POLO ASSN. zijn gemaakt om een breed scala aan outfits aan te vullen voor elk informeel moment.

Veelgestelde vragen over de US POLO ASSN HEREN SNEAKERS ARIS001M/6YM1 WIT 46

Wat kost de US POLO ASSN HEREN SNEAKERS ARIS001M/6YM1 WIT 46?
De US POLO ASSN HEREN SNEAKERS ARIS001M/6YM1 WIT 46 kost € 36,76 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de US POLO ASSN HEREN SNEAKERS ARIS001M/6YM1 WIT 46 in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de US POLO ASSN HEREN SNEAKERS ARIS001M/6YM1 WIT 46 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 36,76.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de US POLO ASSN HEREN SNEAKERS ARIS001M/6YM1 WIT 46?
Merk: U.S. POLO ASSN.; GTIN: 8055197829646.
Alles in Schoenen
€ 36,76
Joybuy
Naar winkel