1. Home
  2. Mode
  3. Schoenen
  4. Skechers burns 52635 BBK 45
Skechers

Skechers burns 52635 BBK 45

Prijs

€ 43,95

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 04:50 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Skechers
Categorie
Schoenen
Meer van dit merk
Alle Skechers schoenen
Beste keuze
De beste schoenen van 2026
GTIN
0190872054727

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 43,95.

Laagste prijs
€ 43,95
Hoogste prijs
€ 43,95
Gemiddeld
€ 43,95
Nu
€ 43,95
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 43,95
Hoogste prijs
€ 43,95
Gemiddeld
€ 43,95
Nu
€ 43,95
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Skechers burns 52635 BBK 45

Stap moeiteloos in comfort en stijl met de Skechers Burns sneakers. Ontworpen voor de moderne man, combineren deze low-top schoenen een strakke bovenkant van zwart synthetisch leer en mesh met ultieme praktijk. De ademende mesh panelen zorgen voor een optimale ventilatie, zodat je voeten de hele dag koel en comfortabel blijven. Gemaakt voor dagelijks gebruik, beschikt het interieur over een zachte, comfortabele memory foam binnenzool die elke stap dempt. Een lichtgewicht en flexibele rubberen buitenzool biedt uitstekende schokabsorptie en betrouwbare grip op verschillende ondergronden. De klassieke vetersluiting met een handige hiellus zorgt voor een veilige en aanpasbare pasvorm, waardoor ze gemakkelijk aan en uit te trekken zijn. Ideaal voor je dagelijkse routine, van casual uitjes tot lichte gymsessies. Hun veelzijdige Agoura-silhouet past goed bij elke outfit. Voor onderhoud volstaat het om ze af te nemen met een vochtige doek of ze op een zacht, koud programma in de wasmachine te wassen en aan de lucht te laten drogen. Omarm de duurzame constructie en het blijvende comfort van Skechers Burns.

Veelgestelde vragen over de Skechers burns 52635 BBK 45

Wat kost de Skechers burns 52635 BBK 45?
De Skechers burns 52635 BBK 45 kost € 43,95 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Skechers burns 52635 BBK 45 in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Skechers burns 52635 BBK 45 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 43,95.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Skechers burns 52635 BBK 45?
Merk: Skechers; GTIN: 0190872054727.
Alles in Schoenen
€ 43,95
Joybuy
Naar winkel