- Home
- Wonen
- Koken & tafelen
- Classic Ikon tourneermes - 7 cm, zwart
Classic Ikon tourneermes - 7 cm, zwart
Prijs
€ 77,73
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 04:50 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Categorie
- Koken & tafelen
- Beste keuze
- De beste koken & tafelen van 2026
- GTIN
- 4002293100562
- Kleur
- Zwart
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 77,73.
- Laagste prijs
- € 77,73
- Hoogste prijs
- € 77,73
- Gemiddeld
- € 77,73
- Nu
- € 77,73
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 77,73
- Hoogste prijs
- € 77,73
- Gemiddeld
- € 77,73
- Nu
- € 77,73
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Classic Ikon tourneermes - 7 cm, zwart
Ervaar precisie en stijl met het Wüsthof Classic Ikon Tourneermes. Dit 7 cm schilmesje heeft een karakteristiek gebogen ‘vogelsnavel’-lemmet, ontworpen voor het schillen van ronde groenten en fruit zoals appels en aardappelen, het maken van ingewikkelde garneringen en voor de klassieke ‘tourneer’-snede met maximale controle en minimaal verlies. Het lemmet is nauwkeurig gesmeed uit één blok roestvrij staal met hoog koolstofgehalte (X50CrMoV15) en geslepen tot een vlijmscherpe 14° snijkant met lasergecontroleerde processen, waardoor het 20% scherper is met superieure snijdholding en een hardheid van 58 Rockwell. Het ergonomische 9,5 cm synthetische handvat is versterkt met roestvrijstalen klinknagels en heeft een naadloos, ambidextrie ontwerp voor een veilige en comfortabele grip. De robuuste voltang constructie zorgt voor een perfecte balans en duurzaamheid voor alledaagse keukentaken. Als onderdeel van de gerenommeerde Classic Ikon-serie combineert dit mes tijdloos Duits vakmanschap met moderne ergonomie voor een werktuig dat even functioneel als fraai is. Geniet van een minimale wettelijke garantie van 2 jaar volgens de EU-consumentenwetgeving.
Veelgestelde vragen over de Classic Ikon tourneermes - 7 cm, zwart
- Wat kost de Classic Ikon tourneermes - 7 cm, zwart?
- De Classic Ikon tourneermes - 7 cm, zwart kost € 77,73 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Classic Ikon tourneermes - 7 cm, zwart in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Classic Ikon tourneermes - 7 cm, zwart is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 77,73.
Vergelijkbare producten
Alles in Koken & tafelen