Lacoste L003 Neo Tech 224 - sneaker - natuurlijk/lichtgeel - maat 40
Prijs
€ 62,95
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 04:43 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Lacoste
- Categorie
- Schoenen
- Meer van dit merk
- Alle Lacoste schoenen
- Beste keuze
- De beste schoenen van 2026
- GTIN
- 5059862381562
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 62,95.
- Laagste prijs
- € 62,95
- Hoogste prijs
- € 62,95
- Gemiddeld
- € 62,95
- Nu
- € 62,95
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 62,95
- Hoogste prijs
- € 62,95
- Gemiddeld
- € 62,95
- Nu
- € 62,95
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Lacoste L003 Neo Tech 224 - sneaker - natuurlijk/lichtgeel -...
Maak kennis met de Lacoste L003 Neo Tech 224 Sneaker, een moderne trainer ontworpen voor uw dynamische, dagelijkse leven. Deze sneaker combineert een frisse, minimalistische look met een veelzijdig profiel, waardoor het de perfecte keuze is voor straatmode. Hij is voorzien van een stijlvol kleurenschema in natuurlijk beige met onderscheidende lichtgele accenten voor een opvallend doch verfijnd uiterlijk. Gemaakt voor comfort de hele dag, is de bovenwerk geconstrueerd uit een ademende mix van mesh en neopreen, zodat uw voeten koel blijven. De binnenkant is volledig gevoerd, terwijl de zool voorzien is van verbeterde demping en schokabsorptie voor superieure ondersteuning tijdens het bewegen. De gestroomlijnde silhouet biedt een eigentijdse urbane stijl met een zelfverzekerde, sportieve uitstraling. Gebouwd om lang mee te gaan met duurzame materialen en hoogwaardige afwerking, wisselt deze sneaker moeiteloos tussen sportsessies en casual uitjes. Het is het ideale schoeisel voor de moderne man die zowel prestaties als tijdloze stijl waardeert.
Veelgestelde vragen over de Lacoste L003 Neo Tech 224 - sneaker - natuurlijk/lichtgeel -...
- Wat kost de Lacoste L003 Neo Tech 224 - sneaker - natuurlijk/lichtgeel - maat 40?
- De Lacoste L003 Neo Tech 224 - sneaker - natuurlijk/lichtgeel - maat 40 kost € 62,95 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Lacoste L003 Neo Tech 224 - sneaker - natuurlijk/lichtgeel - maat 40 in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Lacoste L003 Neo Tech 224 - sneaker - natuurlijk/lichtgeel - maat 40 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 62,95.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Lacoste L003 Neo Tech 224 - sneaker - natuurlijk/lichtgeel - maat 40?
- Merk: Lacoste; GTIN: 5059862381562.
Vergelijkbare producten
Alles in Schoenen
PUMA Heren Sneakers Goud-Zwart PUMA Pounce Lite Collectie 40