- Home
- Beauty & gezondheid
- Verzorging & make-up
- Clinique Moisture Surge 100H auto-hydraterende gelcrème 50 m...
Clinique Moisture Surge 100H auto-hydraterende gelcrème 50 ml
Prijs
€ 20,09
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Clinique
- Categorie
- Verzorging & make-up
- Meer van dit merk
- Alle Clinique verzorging & make-up
- Beste keuze
- De beste verzorging & make-up van 2026
- Productcode
- 192333066935
- GTIN
- 0192333066935
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 20,09.
- Laagste prijs
- € 20,09
- Hoogste prijs
- € 20,09
- Gemiddeld
- € 20,09
- Nu
- € 20,09
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 20,09
- Hoogste prijs
- € 20,09
- Gemiddeld
- € 20,09
- Nu
- € 20,09
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Clinique Moisture Surge 100H auto-hydraterende gelcrème 50 m...
Introducing de Clinique Moisture Surge 100H Auto-Replenishing Hydrator, een geavanceerde gel-crème formule die de huid tot wel 100 uur lang hydrateert. Deze ultralichte moisturizer van de volgende generatie is klinisch ontwikkeld voor alle huidtypes en alle geslachten. De olievrije textuur dringt diep door, zorgt direct voor een 174% extra vochtboost en gaat meer dan 10 huidlagen diep om tot de bron van droogte door te dringen. Aangedreven door exclusieve aloë bio-ferment en hyaluronzuur helpt de innovatieve Auto-Replenishing Technology je huid om een eigen interne waterbron aan te maken voor een continue, zichzelf vernieuwende hydratatie. Het resultaat is een zichtbaar getransformeerde huid die er stralend, voller, frisser en veerkrachtiger uitziet en aanvoelt met een gezonde gloed. Getest op allergieën en 100% geurvrij, deze hydrator is zacht genoeg voor zelfs de meest gevoelige huid.
Veelgestelde vragen over de Clinique Moisture Surge 100H auto-hydraterende gelcrème 50 m...
- Wat kost de Clinique Moisture Surge 100H auto-hydraterende gelcrème 50 ml?
- De Clinique Moisture Surge 100H auto-hydraterende gelcrème 50 ml kost € 20,09 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Clinique Moisture Surge 100H auto-hydraterende gelcrème 50 ml in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Clinique Moisture Surge 100H auto-hydraterende gelcrème 50 ml is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 20,09.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Clinique Moisture Surge 100H auto-hydraterende gelcrème 50 ml?
- Merk: Clinique; Productcode: 192333066935; GTIN: 0192333066935.
Vergelijkbare producten
Alles in Verzorging & make-up