- Home
- TV & audio
- Koptelefoons
- OnePlus Buds Pro 3 draadloze oordopjes, zwart
OnePlus Buds Pro 3 draadloze oordopjes, zwart
Prijs
€ 129,99
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 04:43 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- OnePlus
- Categorie
- Koptelefoons
- Beste keuze
- De beste koptelefoons van 2026
- Productcode
- 5481158575
- GTIN
- 6921815627074
- Kleur
- Zwart
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 129,99.
- Laagste prijs
- € 129,99
- Hoogste prijs
- € 129,99
- Gemiddeld
- € 129,99
- Nu
- € 129,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 129,99
- Hoogste prijs
- € 129,99
- Gemiddeld
- € 129,99
- Nu
- € 129,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de OnePlus Buds Pro 3 draadloze oordopjes, zwart
Dompel jezelf onder in kristalhelder geluid met de OnePlus Buds Pro 3 Draadloze Oordopjes in het stijlvolle zwart. Geproduceerd voor excellente prestaties, beschikken ze over een geavanceerd Hybride Actieve Ruisonderdrukking-systeem met een opmerkelijke reductiediepte van 49dB. Adaptieve ANC analyseert de unieke vorm van je oor om een perfect afgesloten, afleidingsvrije omgeving te creëren, zodat je je volledig op je muziek kunt concentreren. Ervaar rijk, hoogwaardig geluid aangestuurd door een dual-driver opzet met een 11mm woofer en 6mm tweeter, voor een breed frequentiebereik van 10Hz tot 40kHz. Blijf verbonden met heldere gesprekken, dankzij drie microfoons plus een VPU-botensorsensor en AI-ruisonderdrukkingsalgoritmen. Bluetooth 5.4 met Steady Connect zorgt voor een robuuste, stabiele verbinding, terwijl dubbele apparaatverbinding en ondersteuning voor LHDC 5.0 naadloos, hoogwaardig luisteren bieden. Gebouwd voor een actieve levensstijl, zijn de IP55-geclassificeerde oordopjes bestand tegen zweet en lichte regen. Geniet van wel 12 uur speeltijd na één keer opladen, uitgebreid tot een indrukwekkende 44 uur met het compacte oplaadcase. Intuïtieve knijp- en veegbediening biedt moeiteloze controle over muziek, oproepen en volume. Personaliseer je ervaring en gebruik functies zoals 'Find My Earbuds' via de HeyMelody app. De OnePlus Buds Pro 3 bieden een superieure, audiobeleving voor de hele dag.
Veelgestelde vragen over de OnePlus Buds Pro 3 draadloze oordopjes, zwart
- Wat kost de OnePlus Buds Pro 3 draadloze oordopjes, zwart?
- De OnePlus Buds Pro 3 draadloze oordopjes, zwart kost € 129,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de OnePlus Buds Pro 3 draadloze oordopjes, zwart in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de OnePlus Buds Pro 3 draadloze oordopjes, zwart is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 129,99.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de OnePlus Buds Pro 3 draadloze oordopjes, zwart?
- Merk: OnePlus; Productcode: 5481158575; GTIN: 6921815627074.
Vergelijkbare producten
Alles in Koptelefoons
Jabra Evolve2 40 SE On Ear headset Kabel Stereo Zwart Headset, Volumeregeling, Microfoon uitschakelbaar (mute) Computer
EPOS Impact 1061 On Ear headset Bluetooth Stereo Zwart Headset, Incl. oplaad- en dockingstation Computer