- Home
- Tuin & klussen
- Gereedschap
- Handgereedschap
- Gedore 6574840 894 17 Enkelvoudige steeksleutel Sleutelbreed...
Gedore 6574840 894 17 Enkelvoudige steeksleutel Sleutelbreedte (metrisch) 17 mm
Prijs
€ 5,99
Prijsgeschiedenis · 3 maandenLaagste prijs in 90 dagen
bij Conrad BE
+ € 7,99 verzendkosten Totaal € 13,98 2-3 working days Koop bij Conrad BEPrijzen laatst bijgewerkt: 21-10-2026 00:03 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad BE; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Gedore
- Categorie
- Handgereedschap
- Meer van dit merk
- Alle Gedore handgereedschap
- Beste keuze
- De beste handgereedschap van 2026
- Productcode
- 6574840
- GTIN
- 4010886657485
Prijsgeschiedenis
Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 5,99 op 21 oktober 2026 (nu € 5,99, gemiddeld € 6,20).
- Laagste prijs
- € 5,99
- Hoogste prijs
- € 6,99
- Gemiddeld
- € 6,20
- Nu
- € 5,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 5,99
- Hoogste prijs
- € 6,99
- Gemiddeld
- € 6,20
- Nu
- € 5,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Gedore 6574840 894 17 Enkelvoudige steeksleutel Sleutelbreed...
Gedore 6574840 Enkelvoudige steeksleutel 1 stuk(s) Uitvoering conform DIN 894, ISO 3318 Mangaangefosfateerd tot SW 38 mm, staalgrijs vanaf SW 41 mm Maat 10-135 mm met ophanggat Zorgvuldig gesmeed en vakkundig verwerkt: Bek: nauwkeurig op exact nominale maat geslepen voor optimaal
Veelgestelde vragen over de Gedore 6574840 894 17 Enkelvoudige steeksleutel Sleutelbreed...
- Wat kost de Gedore 6574840 894 17 Enkelvoudige steeksleutel Sleutelbreedte (metrisch) 17 mm?
- De Gedore 6574840 894 17 Enkelvoudige steeksleutel Sleutelbreedte (metrisch) 17 mm kost € 5,99 bij Conrad BE (prijs bijgewerkt op 21 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Gedore 6574840 894 17 Enkelvoudige steeksleutel Sleutelbreedte (metrisch) 17 mm in de afgelopen 90 dagen?
- De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 5,99 (op 21 oktober 2026). De huidige prijs van € 5,99 is daarmee de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen; gemiddeld was de prijs € 6,20.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Gedore 6574840 894 17 Enkelvoudige steeksleutel Sleutelbreedte (metrisch) 17 mm?
- Bij Conrad BE, de goedkoopste winkel, betaal je € 7,99 verzendkosten; in totaal € 13,98. Levertijd: 2-3 working days.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Gedore 6574840 894 17 Enkelvoudige steeksleutel Sleutelbreedte (metrisch) 17 mm?
- Merk: Gedore; Productcode: 6574840; GTIN: 4010886657485.