- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- Deko Light Slim 707204 LED-railspot 3-fasig 5 W LED Zwart
Deko Light Slim 707204 LED-railspot 3-fasig 5 W LED Zwart
Prijs
€ 77,99
Prijsgeschiedenis · 3 maandenLaagste prijs in 90 dagen
bij Conrad BE
Gratis verzending 16 Koop bij Conrad BEPrijzen laatst bijgewerkt: 20-10-2026 16:10 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad BE; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Deko Light
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle Deko Light binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- Productcode
- 707204
- GTIN
- 4042943179395
- Kleur
- Zwart
Prijsgeschiedenis
Laagste prijs in de afgelopen 90 dagen: € 77,99 op 20 oktober 2026 (nu € 77,99, gemiddeld € 79,82).
- Laagste prijs
- € 77,99
- Hoogste prijs
- € 79,99
- Gemiddeld
- € 79,82
- Nu
- € 77,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 77,99
- Hoogste prijs
- € 79,99
- Gemiddeld
- € 79,82
- Nu
- € 77,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Deko Light Slim 707204 LED-railspot 3-fasig 5 W LED Zwart
Deko Light 707204 LED-railspot 1 stuk(s) Vermogen: 5 WLichtstroom (Φ) totaal: 500 lmLichtkleur (Kelvin): 2700 K Warmwit
Veelgestelde vragen over de Deko Light Slim 707204 LED-railspot 3-fasig 5 W LED Zwart
- Wat kost de Deko Light Slim 707204 LED-railspot 3-fasig 5 W LED Zwart?
- De Deko Light Slim 707204 LED-railspot 3-fasig 5 W LED Zwart kost € 77,99 bij Conrad BE (prijs bijgewerkt op 20 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Deko Light Slim 707204 LED-railspot 3-fasig 5 W LED Zwart in de afgelopen 90 dagen?
- De laagste prijs in de afgelopen 90 dagen was € 77,99 (op 20 oktober 2026). De huidige prijs van € 77,99 is daarmee de laagste prijs van de afgelopen 90 dagen; gemiddeld was de prijs € 79,82.
- Wat zijn de verzendkosten voor de Deko Light Slim 707204 LED-railspot 3-fasig 5 W LED Zwart?
- Bij Conrad BE, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: 16.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Deko Light Slim 707204 LED-railspot 3-fasig 5 W LED Zwart?
- Merk: Deko Light; Productcode: 707204; GTIN: 4042943179395.