1. Home
  2. Tuin & klussen
  3. Gereedschap
  4. Handgereedschap
  5. Phoenix Contact SZF 3-1,0X5,5 Werkplaats Platte schroevendra...
Phoenix Contact

Phoenix Contact SZF 3-1,0X5,5 Werkplaats Platte schroevendraaier Kopbreedte: 5.5 mm Koplengte: 150 mm

Prijs

€ 154,99

bij Conrad BE

Gratis verzending 17 Koop bij Conrad BE

Prijzen laatst bijgewerkt: 20-10-2026 16:10 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad BE; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Phoenix Contact
Categorie
Handgereedschap
Meer van dit merk
Alle Phoenix Contact handgereedschap
Beste keuze
De beste handgereedschap van 2026
Productcode
1206612
GTIN
4017918174453

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 154,99.

Laagste prijs
€ 154,99
Hoogste prijs
€ 154,99
Gemiddeld
€ 154,99
Nu
€ 154,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 154,99
Hoogste prijs
€ 154,99
Gemiddeld
€ 154,99
Nu
€ 154,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Phoenix Contact SZF 3-1,0X5,5 Werkplaats Platte schroevendra...

Bedieningsgereedschap, voor ST-klemmen, ook als platte schroevendraaier geschikt, afmetingen: 1,0 x 5,5 x 150 mm, 2-componentenhandgreep, met wegrolbeveiliging...

Veelgestelde vragen over de Phoenix Contact SZF 3-1,0X5,5 Werkplaats Platte schroevendra...

Wat kost de Phoenix Contact SZF 3-1,0X5,5 Werkplaats Platte schroevendraaier Kopbreedte: 5.5...?
De Phoenix Contact SZF 3-1,0X5,5 Werkplaats Platte schroevendraaier Kopbreedte: 5.5... kost € 154,99 bij Conrad BE (prijs bijgewerkt op 20 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Phoenix Contact SZF 3-1,0X5,5 Werkplaats Platte schroevendraaier Kopbreedte: 5.5... in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Phoenix Contact SZF 3-1,0X5,5 Werkplaats Platte schroevendraaier Kopbreedte: 5.5... is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 154,99.
Wat zijn de verzendkosten voor de Phoenix Contact SZF 3-1,0X5,5 Werkplaats Platte schroevendraaier Kopbreedte: 5.5...?
Bij Conrad BE, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: 17.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Phoenix Contact SZF 3-1,0X5,5 Werkplaats Platte schroevendraaier Kopbreedte: 5.5...?
Merk: Phoenix Contact; Productcode: 1206612; GTIN: 4017918174453.
Alles in Handgereedschap
€ 154,99
Conrad BE
Naar winkel