1. Home
  2. Elektronica & techniek
  3. Meet- & testapparatuur
  4. Gossen Metrawatt Z550A Z550A Sonde 1 stuk(s)
Gossen Metrawatt

Gossen Metrawatt Z550A Z550A Sonde 1 stuk(s)

Prijs

€ 309,00

bij Conrad BE

Gratis verzending 3 Koop bij Conrad BE

Prijzen laatst bijgewerkt: 20-10-2026 16:10 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Conrad BE; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Gossen Metrawatt
Categorie
Meet- & testapparatuur
Meer van dit merk
Alle Gossen Metrawatt meet- & testapparatuur
Beste keuze
De beste meet- & testapparatuur van 2026
Productcode
Z550A
GTIN
4012932122312

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 309,00.

Laagste prijs
€ 309,00
Hoogste prijs
€ 309,00
Gemiddeld
€ 309,00
Nu
€ 309,00
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 309,00
Hoogste prijs
€ 309,00
Gemiddeld
€ 309,00
Nu
€ 309,00
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Gossen Metrawatt Z550A Z550A Sonde 1 stuk(s)

De testpen met geïntegreerd bedieningspaneel maakt het mogelijk om de meting te activeren op moeilijk toegankelijke plaatsen of plaatsen die al uw aandacht opeisen. Slecht verlichte meetlocaties kunnen via de geïntegreerde testpenverlichting beter worden verlicht. De aansluitkabel is afgeschermd...

Veelgestelde vragen over de Gossen Metrawatt Z550A Z550A Sonde 1 stuk(s)

Wat kost de Gossen Metrawatt Z550A Z550A Sonde 1 stuk(s)?
De Gossen Metrawatt Z550A Z550A Sonde 1 stuk(s) kost € 309,00 bij Conrad BE (prijs bijgewerkt op 20 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Gossen Metrawatt Z550A Z550A Sonde 1 stuk(s) in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Gossen Metrawatt Z550A Z550A Sonde 1 stuk(s) is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 309,00.
Wat zijn de verzendkosten voor de Gossen Metrawatt Z550A Z550A Sonde 1 stuk(s)?
Bij Conrad BE, de goedkoopste winkel, is de verzending gratis. Levertijd: 3.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Gossen Metrawatt Z550A Z550A Sonde 1 stuk(s)?
Merk: Gossen Metrawatt; Productcode: Z550A; GTIN: 4012932122312.
Alles in Meet- & testapparatuur
€ 309,00
Conrad BE
Naar winkel