1. Home
  2. Yakitori de poulet 800 g x 2
Emperor's Choice

Yakitori de poulet 800 g x 2

Prijs

€ 16,98

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 00:07 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Emperor's Choice

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 16,98.

Laagste prijs
€ 16,98
Hoogste prijs
€ 16,98
Gemiddeld
€ 16,98
Nu
€ 16,98
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 16,98
Hoogste prijs
€ 16,98
Gemiddeld
€ 16,98
Nu
€ 16,98
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Yakitori de poulet 800 g x 2

Emperor's Choice vous apporte la saveur authentique de la street food japonaise avec ce pack de 2 × 800g de Yakitori au Poulet. Chaque boîte contient de généreux morceaux de hauts de cuisse de poulet, expertement embrochés et nappés d'une traditionnelle sauce tare au goût savoureux et légèrement sucré. Préparés pour plus de praticité, ces brochettes de yakitori n'attendent plus qu'un rapide passage sur le grill, au four ou à la poêle pour un repas délicieux en quelques minutes. Savourez leur texture tendre et juteuse et leur glaçage riche en saveurs qui en feront un met apprécié de tous, que ce soit en entrée ou en plat principal. Un choix idéal pour un dîner familial rapide, pour recevoir des invités ou pour assouvir une envie de cuisine japonaise authentique. Gardez toujours sous la main cette option premium prête à cuisiner, signée Emperor's Choice.

Veelgestelde vragen over de Yakitori de poulet 800 g x 2

Wat kost de Yakitori de poulet 800 g x 2?
De Yakitori de poulet 800 g x 2 kost € 16,98 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Yakitori de poulet 800 g x 2 in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Yakitori de poulet 800 g x 2 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 16,98.
€ 16,98
Joybuy
Naar winkel