- Home
- Rengi Kimbap Flamin 230 g x 3
Rengi Kimbap Flamin 230 g x 3
Prijs
€ 7,47
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 20:06 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Rengi
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 7,47.
- Laagste prijs
- € 7,47
- Hoogste prijs
- € 7,47
- Gemiddeld
- € 7,47
- Nu
- € 7,47
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 7,47
- Hoogste prijs
- € 7,47
- Gemiddeld
- € 7,47
- Nu
- € 7,47
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Rengi Kimbap Flamin 230 g x 3
Rengi Kimbap Flamin: Een gedurfde en vurige draai aan een Koreaanse klassieker. Ontworpen voor echte liefhebbers van pittig eten, dit is de Buldak-gearomatiseerde kimbaprol, met minder rijst en een intenser smaakvolle vulling. Elke hap biedt de iconische, tintelende hitte van de Buldaksaus, perfect in balans binnen een handige sushirol. Ons product is met vakmanschap gemaakt en direct ingevroren om de versheid en smaak te behouden. Het wordt van begin tot eind opgeslagen, verpakt en vervoerd in een temperatuurgecontroleerde omgeving om ervoor te zorgen dat het perfect bevroren bij u aankomt. De bereiding is snel en eenvoudig. Verwarm het simpelweg even in de magnetron voor een warme, bevredigende maaltijd die binnen enkele minuten klaar is. Voor een authentieke afwerking serveert u het met een scheutje sesamolie. Met 148 kcal per portie is het een smaakvolle optie die u op elk moment kunt genieten. Ingrediënten zijn onder meer rijst, wortel, ingelegde radijs en een kenmerkende Buldaksaus, allemaal verpakt in zeewier. Bevat: SOJA, TARWE. Nettogewicht: 230g x 3 verpakkingen.
Veelgestelde vragen over de Rengi Kimbap Flamin 230 g x 3
- Wat kost de Rengi Kimbap Flamin 230 g x 3?
- De Rengi Kimbap Flamin 230 g x 3 kost € 7,47 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Rengi Kimbap Flamin 230 g x 3 in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Rengi Kimbap Flamin 230 g x 3 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 7,47.
Vergelijkbare producten
Nordic Seafood black tiger garnalen met kop en schaal 750 g