- Home
- Salomon Sense Ride 5 dames trailrunningschoenen 472152 38
Salomon Sense Ride 5 dames trailrunningschoenen 472152 38
Prijs
€ 74,36
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 04:50 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Salomon
- GTIN
- 0195751222020
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 74,36.
- Laagste prijs
- € 74,36
- Hoogste prijs
- € 74,36
- Gemiddeld
- € 74,36
- Nu
- € 74,36
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 74,36
- Hoogste prijs
- € 74,36
- Gemiddeld
- € 74,36
- Nu
- € 74,36
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Salomon Sense Ride 5 dames trailrunningschoenen 472152 38
Maak kennis met je nieuwe hardloopmaatje: de Salomon Sense Ride 5 W. Ontworpen voor de vrouwelijke hardloper die een perfecte balans eist tussen comfort, veelzijdigheid en betrouwbare prestaties. Deze schoen excelleert zowel op uitdagende trails als op vlakke straten en biedt een constante en beschermende demping, waar je run je ook naartoe voert. Het ademende mesh-oppervlak, versterkt met synthetische overlays, zorgt voor een uitstekende luchtstroom en een veilige structurele ondersteuning. Een energy-return tussenzool dempt elke landing, minimaliseert de impact en maximaliseert je comfort tijdens lange afstanden. Gebouwd voor duurzaamheid en superieure grip, is de hoog-traction rubberen buitenkant klaar voor veeleisend terrein. Het veilige vestsluitingssysteem biedt een persoonlijke, aanpasbare pasvorm die naadloos meebeweegt met de vorm van je voet. Overwin je volgende run vol vertrouwen met de veelzijdige Salomon Sense Ride 5 W.
Veelgestelde vragen over de Salomon Sense Ride 5 dames trailrunningschoenen 472152 38
- Wat kost de Salomon Sense Ride 5 dames trailrunningschoenen 472152 38?
- De Salomon Sense Ride 5 dames trailrunningschoenen 472152 38 kost € 74,36 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Salomon Sense Ride 5 dames trailrunningschoenen 472152 38 in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Salomon Sense Ride 5 dames trailrunningschoenen 472152 38 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 74,36.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Salomon Sense Ride 5 dames trailrunningschoenen 472152 38?
- Merk: Salomon; GTIN: 0195751222020.
Vergelijkbare producten