- Home
- Iglo Ping & Ready Gegrilde Kipfilet - 390 g
Iglo Ping & Ready Gegrilde Kipfilet - 390 g
Prijs
€ 6,29
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- IGLO
- GTIN
- 8717774267103
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 6,29.
- Laagste prijs
- € 6,29
- Hoogste prijs
- € 6,29
- Gemiddeld
- € 6,29
- Nu
- € 6,29
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 6,29
- Hoogste prijs
- € 6,29
- Gemiddeld
- € 6,29
- Nu
- € 6,29
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Iglo Ping & Ready Gegrilde Kipfilet - 390 g
Ontdek het ultieme gemak zonder in te leveren op smaak met Iglo's PING & READY Gegrilde Kipfilet. Deze diepvriesmaaltijd voor één persoon is ideaal voor een snelle, bevredigende en heerlijke avondmaaltijd. Geniet in slechts 8 minuten in de magnetron van een malse gegrilde kipfilet, samen met goudgele rösti, knapperige sperziebonen en een romige groene pepersaus met een unieke zwarte bessencoulis. Dankzij een perfecte balans tussen hartige en pittige smaken, wordt deze maaltijd snel ingevroren om de versheid en vitaminen te behouden, en bevat hij geen toegevoegde kunstmatige smaak- of kleurstoffen. Met slechts 133 kcal per portie is het een gezonde keuze die altijd klaar is wanneer jij dat bent. Bewaar ingevroren en geniet van een kwaliteitsmaaltijd die in een mum van tijd klaar is.
Veelgestelde vragen over de Iglo Ping & Ready Gegrilde Kipfilet - 390 g
- Wat kost de Iglo Ping & Ready Gegrilde Kipfilet - 390 g?
- De Iglo Ping & Ready Gegrilde Kipfilet - 390 g kost € 6,29 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Iglo Ping & Ready Gegrilde Kipfilet - 390 g in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Iglo Ping & Ready Gegrilde Kipfilet - 390 g is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 6,29.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Iglo Ping & Ready Gegrilde Kipfilet - 390 g?
- Merk: IGLO; GTIN: 8717774267103.
Vergelijkbare producten