1. Home
  2. Cocon Kingo lycheegelei met kokosgelei 420 g
Cocon

Cocon Kingo lycheegelei met kokosgelei 420 g

Prijs

€ 2,28

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Cocon
GTIN
9556437011344

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,28.

Laagste prijs
€ 2,28
Hoogste prijs
€ 2,28
Gemiddeld
€ 2,28
Nu
€ 2,28
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 2,28
Hoogste prijs
€ 2,28
Gemiddeld
€ 2,28
Nu
€ 2,28
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Cocon Kingo lycheegelei met kokosgelei 420 g

Ontspan met de tropische verwennerij van Cocon Kingo Lychee Jelly met Nata de Coco. Dit verfrissende dessert combineert de van nature zoete en sappige smaak van echt lycheesap met zachte, taaie nata de coco-blokjes voor een waar genot. Elke hap biedt een perfecte balans van fruitige smaak en een speelse textuur, versterkt door een subtiele kokosnoottoon van de nata de coco. Handig verpakt als een multipack met individuele bakjes inclusief lepeltjes, is het de perfecte kant-en-klare snack voor elke gelegenheid. Geniet ervan thuis, neem het mee naar school of werk, of op een picknick. Het vereist geen voorbereiding – gewoon openmaken en genieten van de heerlijk verfrissende smaak. Een familie favoriet die ideaal is om te delen, perfect als licht dessert of als zoete oppepper op elk moment van de dag. Koel het voor de meest verfrissende ervaring.

Veelgestelde vragen over de Cocon Kingo lycheegelei met kokosgelei 420 g

Wat kost de Cocon Kingo lycheegelei met kokosgelei 420 g?
De Cocon Kingo lycheegelei met kokosgelei 420 g kost € 2,28 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Cocon Kingo lycheegelei met kokosgelei 420 g in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Cocon Kingo lycheegelei met kokosgelei 420 g is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,28.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Cocon Kingo lycheegelei met kokosgelei 420 g?
Merk: Cocon; GTIN: 9556437011344.
€ 2,28
Joybuy
Naar winkel