- Home
- Beauty & gezondheid
- Verzorging & make-up
- Syoss Conditioner - Intense Color 440 ml x 6
Syoss Conditioner - Intense Color 440 ml x 6
Prijs
€ 35,59
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 12:45 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Syoss
- Categorie
- Verzorging & make-up
- Meer van dit merk
- Alle Syoss verzorging & make-up
- Beste keuze
- De beste verzorging & make-up van 2026
- GTIN
- 9000101743258
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 35,59.
- Laagste prijs
- € 35,59
- Hoogste prijs
- € 35,59
- Gemiddeld
- € 35,59
- Nu
- € 35,59
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 35,59
- Hoogste prijs
- € 35,59
- Gemiddeld
- € 35,59
- Nu
- € 35,59
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Syoss Conditioner - Intense Color 440 ml x 6
Syoss Intense Color Conditioner is de professionele verzorging voor geverfd, gehighlight en chemisch behandeld haar. De speciale formule is verrijkt met een 6% Antioxidant-Shine-Complex dat het haar van binnenuit diep voedt en versterkt, om je sprankelende kleur te beschermen. Deze effectieve conditioner zorgt direct voor ontklitting, een zacht gevoel en een stralende glans, zonder zwaar aan te voelen. Voor het optimale kleurresultaat gebruik je het in combinatie met de bijpassende Intense Color Shampoo; samen zorgen ze voor een kleurbehoud van wel 12 weken. Zacht voor haar en huid, de formule bestaat voor 97% uit ingrediënten van natuurlijke oorsprong (inclusief water) en is dermatologisch getest. Deze voordeelverpakking bevat 6 flessen, elk met 440 ml conditioner voor langdurige, professionele haarverzorging. Voor het beste resultaat aanbrengen op nat haar na het wassen en grondig uitspoelen. Gemaakt in Duitsland.
Veelgestelde vragen over de Syoss Conditioner - Intense Color 440 ml x 6
- Wat kost de Syoss Conditioner - Intense Color 440 ml x 6?
- De Syoss Conditioner - Intense Color 440 ml x 6 kost € 35,59 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Syoss Conditioner - Intense Color 440 ml x 6 in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Syoss Conditioner - Intense Color 440 ml x 6 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 35,59.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Syoss Conditioner - Intense Color 440 ml x 6?
- Merk: Syoss; GTIN: 9000101743258.
Vergelijkbare producten
Alles in Verzorging & make-up