- Home
- Sunlee Gezonde gemengde rijst 1 kg
Sunlee Gezonde gemengde rijst 1 kg
Prijs
€ 3,66
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 22-10-2026 22:41 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Sunlee
- GTIN
- 8858741211665
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 3,66.
- Laagste prijs
- € 3,66
- Hoogste prijs
- € 3,66
- Gemiddeld
- € 3,66
- Nu
- € 3,66
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 3,66
- Hoogste prijs
- € 3,66
- Gemiddeld
- € 3,66
- Nu
- € 3,66
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Sunlee Gezonde gemengde rijst 1 kg
Introduceer Sunlee Gezonde Gemengde Rijst, een voedzame en heerlijke mix van 1 kg die perfect is om uw dagelijkse maaltijden te verrijken. Deze gezonde mix combineert witte rijst, zilvervliesrijst, zwarte rijst, rode rijst, gierst en gerst, en biedt een rijke bron van vezels en essentiële voedingsstoffen voor een gebalanceerd dieet. Afkomstig uit Thailand, biedt het een stevige textuur met een bevredigende bite die goed standhoudt in allerlei gerechten. Met 350 kcal per portie is het een fantastische, energievolle basis voor uw culinaire creaties. Deze veelzijdige rijstmix is eenvoudig te bereiden en ideaal voor roerbakschotels, salades, bijgerechten en meer. Houd er rekening mee dat het gluten bevat uit gerst. Bewaar de verpakking voor optimale versheid op een koele, droge plaats en zorg dat deze na openen goed afgesloten blijft. Breng de gezonde basisproducten van de Thaise keuken in uw keuken met Sunlee.
Veelgestelde vragen over de Sunlee Gezonde gemengde rijst 1 kg
- Wat kost de Sunlee Gezonde gemengde rijst 1 kg?
- De Sunlee Gezonde gemengde rijst 1 kg kost € 3,66 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 22 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Sunlee Gezonde gemengde rijst 1 kg in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Sunlee Gezonde gemengde rijst 1 kg is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 3,66.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Sunlee Gezonde gemengde rijst 1 kg?
- Merk: Sunlee; GTIN: 8858741211665.
Vergelijkbare producten