1. Home
  2. Wonen
  3. Decoratie
  4. Atmosphera Neda Geurverspreider - 200 ml, Vanille
ATMOSPHERA

Atmosphera Neda Geurverspreider - 200 ml, Vanille

Prijs

€ 5,09

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 04:50 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
ATMOSPHERA
Categorie
Decoratie
Meer van dit merk
Alle ATMOSPHERA decoratie
Beste keuze
De beste decoratie van 2026
GTIN
3560233838773

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 5,09.

Laagste prijs
€ 5,09
Hoogste prijs
€ 5,09
Gemiddeld
€ 5,09
Nu
€ 5,09
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 5,09
Hoogste prijs
€ 5,09
Gemiddeld
€ 5,09
Nu
€ 5,09
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Atmosphera Neda Geurverspreider - 200 ml, Vanille

Stel je voor: de Atmosphera Neda Geurverdampler in Vanille, de elegante oplossing voor een continue geur in huis. Deze prachtige verdampler van 200 ml heeft een rond glazen flesje en een strak aluminium dop, ontworpen om naadloos aan te sluiten bij jouw interieur. Hoogwaardige rietstengels gebruiken natuurlijke capillaire werking om de luxe vanillegeur zachtjes door de kamer te verspreiden, voor een langdurige, prettige sfeer. Pas de intensiteit van het geuraroma eenvoudig aan door het aantal rietstengels te veranderen. Ontworpen voor binnen, biedt dit vol karakter tot wel 6 maanden moeiteloze geurverspreiding. Voor een werkelijk ontspannende ervaring, plaats hem op een bijzettafeltje naast je favoriete bank. Het doordachte design van de Neda-verdampler zorgt ervoor dat zijn schoonheid standhoudt. Als de geurolie is verdampt, kan het stijlvolle glazen flesje worden hergebruikt als een charmante vaas voor gedroogde bloemen. Vervaardigd van kwaliteitsmaterialen en ondersteund door 2 jaar garantie; Atmosphera combineert verfijnd design met duurzame functionaliteit. Geniet van een veiligere, vlammenvrije geurbeleving—volg altijd de bijgeleverde veiligheidsinstructies.

Veelgestelde vragen over de Atmosphera Neda Geurverspreider - 200 ml, Vanille

Wat kost de Atmosphera Neda Geurverspreider - 200 ml, Vanille?
De Atmosphera Neda Geurverspreider - 200 ml, Vanille kost € 5,09 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Atmosphera Neda Geurverspreider - 200 ml, Vanille in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Atmosphera Neda Geurverspreider - 200 ml, Vanille is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 5,09.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Atmosphera Neda Geurverspreider - 200 ml, Vanille?
Merk: ATMOSPHERA; GTIN: 3560233838773.
Alles in Decoratie
€ 5,09
Joybuy
Naar winkel