5five Heren klassieke toilettas - Zwart, 25 x 12 x 14 cm
Prijs
€ 4,98
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 04:50 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- 5five
- Categorie
- Kleding
- Meer van dit merk
- Alle 5five kleding
- Beste keuze
- De beste kleding van 2026
- GTIN
- 3560234510708
- Kleur
- Zwart
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,98.
- Laagste prijs
- € 4,98
- Hoogste prijs
- € 4,98
- Gemiddeld
- € 4,98
- Nu
- € 4,98
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 4,98
- Hoogste prijs
- € 4,98
- Gemiddeld
- € 4,98
- Nu
- € 4,98
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de 5five Heren klassieke toilettas - Zwart, 25 x 12 x 14 cm
Introducing de 5five Men's Classic Vanity Bag in zwart. Ontworpen voor een beter dagelijks leven, is deze compacte en stijlvolle tas (25 x 12 x 14 cm) de perfecte slimme oplossing om je essentials georganiseerd te houden. Vervaardigd van duurzaam polyester met een veilige nylon sluiting, is hij gemaakt voor dagelijkse betrouwbaarheid. De tas beschikt over een verrassend ruim hoofdvak, ideaal voor het netjes opbergen van al je verzorgingsproducten, zoals toiletartikelen, make-up, een tandenborstel en kammen. Door het handige, reisvriendelijke formaat is hij een uitstekende metgezel voor vakanties, weekendjes weg of om gewoon je badkamer aanrecht opgeruimd te houden. Perfect voor het creëren van een aparte, georganiseerde opbergoplossing voor elk gezinslid. Ontworpen voor binnenhuisgebruik, vereenvoudigt deze vanity bag van 5five je routine met een doordacht ontwerp en robuuste constructie. Dit product wordt geleverd met een minimale wettelijke garantie van 2 jaar volgens de EU-consumentenwetgeving.
Veelgestelde vragen over de 5five Heren klassieke toilettas - Zwart, 25 x 12 x 14 cm
- Wat kost de 5five Heren klassieke toilettas - Zwart, 25 x 12 x 14 cm?
- De 5five Heren klassieke toilettas - Zwart, 25 x 12 x 14 cm kost € 4,98 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de 5five Heren klassieke toilettas - Zwart, 25 x 12 x 14 cm in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de 5five Heren klassieke toilettas - Zwart, 25 x 12 x 14 cm is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,98.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de 5five Heren klassieke toilettas - Zwart, 25 x 12 x 14 cm?
- Merk: 5five; GTIN: 3560234510708.