- Home
- Beauty & gezondheid
- Verzorging & make-up
- Postquam PURE T-ZONE zuiverende gel 100 ml
Postquam PURE T-ZONE zuiverende gel 100 ml
Prijs
€ 10,00
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 12:45 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- PostQuam
- Categorie
- Verzorging & make-up
- Beste keuze
- De beste verzorging & make-up van 2026
- GTIN
- 8432729039542
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 10,00.
- Laagste prijs
- € 10,00
- Hoogste prijs
- € 10,00
- Gemiddeld
- € 10,00
- Nu
- € 10,00
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 10,00
- Hoogste prijs
- € 10,00
- Gemiddeld
- € 10,00
- Nu
- € 10,00
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Postquam PURE T-ZONE zuiverende gel 100 ml
Postquam PURE T-ZONE zuiverende gel is een milde, gerichte reiniger die speciaal is ontwikkeld om je huid diep te zuiveren en te verfrissen. Deze gel is geformuleerd voor de T-zone en verwijdert effectief onzuiverheden, mee-eters en puistjes dankzij de milde scrubmicrodeeltjes. Hij reinigt zonder uit te drogen, waardoor je huid uitzonderlijk schoon, gehydrateerd en klaar voor de volgende stappen in je skincare routine aanvoelt. Geniet bij elk gebruik van een aangenaam gevoel van frisheid en welzijn. Ideaal voor normale tot vette huidtypes, deze unisex formule voor volwassenen bevat een handige doseerdispenser voor een makkelijke applicatie. De belangrijkste ingrediënten zijn onder meer Salicylzuur om onzuiverheden te bestrijden, Glycerine voor hydratatie en een mix van gedenatureerde alcohol en zuren voor een grondige reiniging. Ontdek een schonere, gladdere en gerevitaliseerde teint met de toegewijde zuiverende behandeling van Postquam. Raadpleeg voor volledige informatie over de houdbaarheid en gebruiksaanwijzingen altijd de verpakking van het product.
Veelgestelde vragen over de Postquam PURE T-ZONE zuiverende gel 100 ml
- Wat kost de Postquam PURE T-ZONE zuiverende gel 100 ml?
- De Postquam PURE T-ZONE zuiverende gel 100 ml kost € 10,00 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Postquam PURE T-ZONE zuiverende gel 100 ml in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Postquam PURE T-ZONE zuiverende gel 100 ml is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 10,00.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Postquam PURE T-ZONE zuiverende gel 100 ml?
- Merk: PostQuam; GTIN: 8432729039542.
Vergelijkbare producten
Alles in Verzorging & make-up