- Home
- Libresse Daily Fresh zwarte inlegkruisjes normaal 30 st
Libresse Daily Fresh zwarte inlegkruisjes normaal 30 st
Prijs
€ 2,89
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 12:45 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Libresse
- GTIN
- 7322540919516
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,89.
- Laagste prijs
- € 2,89
- Hoogste prijs
- € 2,89
- Gemiddeld
- € 2,89
- Nu
- € 2,89
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 2,89
- Hoogste prijs
- € 2,89
- Gemiddeld
- € 2,89
- Nu
- € 2,89
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Libresse Daily Fresh zwarte inlegkruisjes normaal 30 st
Libresse Daily Fresh Black Pantyliners Normal zijn het discrete alternatief speciaal ontworpen voor je zwarte ondergoed. Gemaakt voor ultiem comfort: deze zachte, ademende inlegkruisjes voelen aan net als katoen. De geurvrije, huidvriendelijke materialen zorgen ervoor dat je ze bijna niet voelt zitten voor een 'barely-there' gevoel. Ze reguleren vocht effectief en laten warmte en lucht circuleren, zodat je huid natuurlijk kan ademen. Verrijkt met een ProSkin Formula, zijn deze inlegkruisjes versterkt met pH-neutraal melkzuur om zachtjes te zorgen voor je gevoelige V-zone. Het unieke CurveFit-design volgt de natuurlijke lijnen van je lichaam voor een perfecte, veilige pasvorm die verschuiven voorkomt en de hele dag maximaal comfort en betrouwbaarheid biedt. Voor correcte afvalverwerking: gooi deze niet in het toilet.
Veelgestelde vragen over de Libresse Daily Fresh zwarte inlegkruisjes normaal 30 st
- Wat kost de Libresse Daily Fresh zwarte inlegkruisjes normaal 30 st?
- De Libresse Daily Fresh zwarte inlegkruisjes normaal 30 st kost € 2,89 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Libresse Daily Fresh zwarte inlegkruisjes normaal 30 st in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Libresse Daily Fresh zwarte inlegkruisjes normaal 30 st is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,89.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Libresse Daily Fresh zwarte inlegkruisjes normaal 30 st?
- Merk: Libresse; GTIN: 7322540919516.
Vergelijkbare producten