1. Home
  2. Feestartikelen
  3. Themafeesten
  4. Kerst
  5. Black Box Trees Nagoya kerstboom met verlichting - kerstdeco...
Black Box Trees

Black Box Trees Nagoya kerstboom met verlichting - kerstdecoratie met 922 volle takken en kliksysteem - kunstboom met LED-verlichting - hoogte 180 x diameter 108 cm - groen

Groen

Prijs

€ 127,89

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 12:45 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Black Box Trees
Categorie
Kerst
Meer van dit merk
Alle Black Box Trees kerst
Beste keuze
De beste kerst van 2026
GTIN
8720362914112
Kleur
Groen

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 127,89.

Laagste prijs
€ 127,89
Hoogste prijs
€ 127,89
Gemiddeld
€ 127,89
Nu
€ 127,89
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 127,89
Hoogste prijs
€ 127,89
Gemiddeld
€ 127,89
Nu
€ 127,89
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Black Box Trees Nagoya kerstboom met verlichting - kerstdeco...

Verhoog uw feeststemming met de Black Box Trees Nagoya Kunstkerstboom met voorgeplaatste LED-verlichting. Met een indrukwekkende hoogte van 180 cm en een volle diameter van 108 cm, trekt deze boom direct de aandacht als een adembenemend middelpunt in uw ruimte. Vervaardigd uit 923 weelderige, hoogdichtheid PVC-dennennaalden in een diep bosgroen, biedt hij een uitzonderlijk volle en natuurlijke uitstraling zonder het onderhoud van een echte boom. De boom is voorzien van 160 warme LED-lampjes, wat u tijd en moeite bespaart bij het versieren en direct een magische verlichting biedt. Ontworpen met veiligheid en gemak in gedachten, beschikt hij over vlamvertragend materiaal en een stabiele metalen standaard. Het gebruiksvriendelijke kliksysteem zorgt voor een eenvoudige montage. Verbind eenvoudig de secties, maak de takken voller voor meer volume en sluit hem aan op een standaard 220-240V stopcontact. Ideaal voor binnenhuisdecoratie tijdens de feestdagen in uw woonkamer, hal of kantoor. Voor uw veiligheid: bevestig altijd alle verbindingen goed, houd de boom uit de buurt van warmtebronnen en trek de stekker uit het stopcontact wanneer deze niet in gebruik is. Wordt geleverd met een voedingsadapter. Demonteer hem voor compacte opslag en geniet jarenlang van deze prachtige kerstboom.

Veelgestelde vragen over de Black Box Trees Nagoya kerstboom met verlichting - kerstdeco...

Wat kost de Black Box Trees Nagoya kerstboom met verlichting - kerstdecoratie met 922 volle...?
De Black Box Trees Nagoya kerstboom met verlichting - kerstdecoratie met 922 volle... kost € 127,89 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Black Box Trees Nagoya kerstboom met verlichting - kerstdecoratie met 922 volle... in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Black Box Trees Nagoya kerstboom met verlichting - kerstdecoratie met 922 volle... is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 127,89.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Black Box Trees Nagoya kerstboom met verlichting - kerstdecoratie met 922 volle...?
Merk: Black Box Trees; GTIN: 8720362914112.
Alles in Kerst
€ 127,89
Joybuy
Naar winkel