- Home
- Tuin & klussen
- Tuin
- Planten, vijver & overig
- vidaXL Plantenbak met latwerk massief vurenhout bruin
vidaXL Plantenbak met latwerk massief vurenhout bruin
Prijs
€ 49,99
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 22-10-2026 22:41 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- VIDAXL
- Categorie
- Planten, vijver & overig
- Meer van dit merk
- Alle VIDAXL planten, vijver & overig
- Beste keuze
- De beste planten, vijver & overig van 2026
- GTIN
- 8721012307421
- Kleur
- Bruin
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 49,99.
- Laagste prijs
- € 49,99
- Hoogste prijs
- € 49,99
- Gemiddeld
- € 49,99
- Nu
- € 49,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 49,99
- Hoogste prijs
- € 49,99
- Gemiddeld
- € 49,99
- Nu
- € 49,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de vidaXL Plantenbak met latwerk massief vurenhout bruin
Breng uw tuin, terras of balkon naar een hoger niveau met de vidaXL Bloembak met Klimrek. Deze duurzame bloembak is vakkundig gemaakt van massief dennenhout, waardoor hij zijn stevigheid behoudt en bestand is tegen kromtrekken, zelfs bij blootstelling aan vocht. De royale afmetingen van 75 x 35 x 35 cm (B x D x H) bieden ruimschoots plaats aan allerlei planten, bloemen of groenten, terwijl de holle bodem zorgt voor een optimale ventilatie en drainage voor een gezonde wortelgroei. Het geïntegreerde klimrek biedt perfecte ondersteuning voor klimplanten zoals rozen, klimop en wijnstokken, helpt ze verticaal te groeien en voegt tegelijkertijd een prachtig visueel element toe aan uw buitenruimte. Met zijn stijlvolle, ronde bovenbalk past deze elegante bloembak naadloos in elke omgeving, of u hem nu in een hoek plaatst, tegen een muur of op een schutting. Let op: de beschermlining is niet inbegrepen en montage is vereist. Breng schoonheid en functionaliteit samen met deze robuuste, massief dennenhouten bloembak in bruine tint van vidaXL.
Veelgestelde vragen over de vidaXL Plantenbak met latwerk massief vurenhout bruin
- Wat kost de vidaXL Plantenbak met latwerk massief vurenhout bruin?
- De vidaXL Plantenbak met latwerk massief vurenhout bruin kost € 49,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 22 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de vidaXL Plantenbak met latwerk massief vurenhout bruin in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de vidaXL Plantenbak met latwerk massief vurenhout bruin is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 49,99.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de vidaXL Plantenbak met latwerk massief vurenhout bruin?
- Merk: VIDAXL; GTIN: 8721012307421.
Vergelijkbare producten
Alles in Planten, vijver & overig