- Home
- Huishoudelijk
- Onderdelen & accessoires
- 5five Metalen clip hanger set - 3 stuks, grijs, 30 x 11 cm
5five Metalen clip hanger set - 3 stuks, grijs, 30 x 11 cm
Prijs
€ 2,24
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 22-10-2026 22:41 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- 5five
- Categorie
- Onderdelen & accessoires
- Meer van dit merk
- Alle 5five onderdelen & accessoires
- Beste keuze
- De beste onderdelen & accessoires van 2026
- GTIN
- 3560238563762
- Kleur
- Grijs
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,24.
- Laagste prijs
- € 2,24
- Hoogste prijs
- € 2,24
- Gemiddeld
- € 2,24
- Nu
- € 2,24
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 2,24
- Hoogste prijs
- € 2,24
- Gemiddeld
- € 2,24
- Nu
- € 2,24
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de 5five Metalen clip hanger set - 3 stuks, grijs, 30 x 11 cm
De 5five set van 5 metalen knaaphangers biedt een slimme en ordelijke oplossing voor uw kledingkast. Dit praktische 3-delig setje in een strakke grijze afwerking is vakmanschap vervaardigd uit stevig staal en PVC, wat een robuuste kwaliteit en langdurige duurzaamheid voor dagelijks gebruik garandeert. Elke hanger meet 30 x 11 cm en beschikt over sterke, verstelbare knijpers die kledingstukken stevig vasthouden zonder ze te beschadigen. Ideaal voor het organiseren van uw kast, deze veelzijdige hangers zijn perfect voor het netjes ophangen van broeken, rokken, blouses en overhemden. Ze helpen de ruimte optimaal te benutten en houden uw kleding kreukvrij en goed bereikbaar. Ontworpen voor binnen op een kledingrek of kapstok, zijn ze een essentiële organizer voor elk huishouden. Dit product wordt geleverd met een minimale wettelijke garantie van 2 jaar volgens EU-consumentenwetgeving, ondersteund door de fabrikant JJA. Upgrade uw opbergoplossing met deze betrouwbare en functionele 5five knaaphangers.
Veelgestelde vragen over de 5five Metalen clip hanger set - 3 stuks, grijs, 30 x 11 cm
- Wat kost de 5five Metalen clip hanger set - 3 stuks, grijs, 30 x 11 cm?
- De 5five Metalen clip hanger set - 3 stuks, grijs, 30 x 11 cm kost € 2,24 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 22 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de 5five Metalen clip hanger set - 3 stuks, grijs, 30 x 11 cm in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de 5five Metalen clip hanger set - 3 stuks, grijs, 30 x 11 cm is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,24.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de 5five Metalen clip hanger set - 3 stuks, grijs, 30 x 11 cm?
- Merk: 5five; GTIN: 3560238563762.
Vergelijkbare producten
Alles in Onderdelen & accessoires