1. Home
  2. Lay's Oven Baked Paprika - 150 g
Lay's

Lay's Oven Baked Paprika - 150 g

Prijs

€ 2,15

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 12:45 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Lay's
GTIN
8710398160881

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,15.

Laagste prijs
€ 2,15
Hoogste prijs
€ 2,15
Gemiddeld
€ 2,15
Nu
€ 2,15
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 2,15
Hoogste prijs
€ 2,15
Gemiddeld
€ 2,15
Nu
€ 2,15
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Lay's Oven Baked Paprika - 150 g

Beleef een lichtere, knapperige snack met Lay’s Oven Baked Paprika. Deze heerlijk gekruide chips zijn ovengebakken, niet gefrituurd, en bevatten 50% minder vet dan gewone chips. Geniet van de rijke, rokerige smaak van geroosterde paprika in elke handvol. Zonder kunstmatige kleuren is deze zak van 150g perfect om te delen en bevat 5–6 volwaardige porties. Met een Nutri-Score C is het een slimmere keus voor een smakelijk bijgerecht bij burgers of als klassieke snack op zich. Bewaren op een koele, droge plaats en na openen de zak gesloten houden om de versheid te behouden. Bevat melk.

Veelgestelde vragen over de Lay's Oven Baked Paprika - 150 g

Wat kost de Lay's Oven Baked Paprika - 150 g?
De Lay's Oven Baked Paprika - 150 g kost € 2,15 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Lay's Oven Baked Paprika - 150 g in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Lay's Oven Baked Paprika - 150 g is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,15.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Lay's Oven Baked Paprika - 150 g?
Merk: Lay's; GTIN: 8710398160881.
€ 2,15
Joybuy
Naar winkel