1. Home
  2. MoGu MoGu Zwarte Bessen 1 Liter
Mogu Mogu

MoGu MoGu Zwarte Bessen 1 Liter

Prijs

€ 3,28

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 16:46 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Mogu Mogu
GTIN
8850389117088

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 3,28.

Laagste prijs
€ 3,28
Hoogste prijs
€ 3,28
Gemiddeld
€ 3,28
Nu
€ 3,28
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 3,28
Hoogste prijs
€ 3,28
Gemiddeld
€ 3,28
Nu
€ 3,28
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de MoGu MoGu Zwarte Bessen 1 Liter

Ontdek de unieke en heerlijke Mogu Mogu Blackcurrants 1 Liter! Dit is niet zomaar een gewoon sapje; het is een leuke en verfrissende zwarte bessenlimonade met een royale 25% nata de coco (kokosgelei) voor een heerlijke 'tegelijk drinken en eten'-ervaring. Gemaakt met echt kokoswater en natuurlijke ingrediënten biedt elke slok een zoete, fruitige explosie gevolgd door de bevredigende bite van zachte geleistukjes. Het is een Halal-gecertificeerd drankje dat verpakt is in recyclebaar materiaal. Geniet ervan gekoeld als een perfecte dorstlesser op zichzelf of als een leuke toevoeging aan je maaltijd. Schud de fles goed voor gebruik, natuurlijk sediment kan voorkomen. Bewaar op een koele, droge plaats uit direct zonlicht. Zonder allergenen en met 50 kcal per 100 ml is Mogu Mogu een echt uniek en genietbaar drankje voor iedereen.

Veelgestelde vragen over de MoGu MoGu Zwarte Bessen 1 Liter

Wat kost de MoGu MoGu Zwarte Bessen 1 Liter?
De MoGu MoGu Zwarte Bessen 1 Liter kost € 3,28 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de MoGu MoGu Zwarte Bessen 1 Liter in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de MoGu MoGu Zwarte Bessen 1 Liter is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 3,28.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de MoGu MoGu Zwarte Bessen 1 Liter?
Merk: Mogu Mogu; GTIN: 8850389117088.
€ 3,28
Joybuy
Naar winkel