1. Home
  2. Wonen
  3. Decoratie
  4. Atmosphera Nina Geurkaars - Exotische Vruchten, 510 g, Oranj...
ATMOSPHERA

Atmosphera Nina Geurkaars - Exotische Vruchten, 510 g, Oranje

Oranje

Prijs

€ 4,49

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 04:50 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
ATMOSPHERA
Categorie
Decoratie
Meer van dit merk
Alle ATMOSPHERA decoratie
Beste keuze
De beste decoratie van 2026
GTIN
3560239691341
Kleur
Oranje

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,49.

Laagste prijs
€ 4,49
Hoogste prijs
€ 4,49
Gemiddeld
€ 4,49
Nu
€ 4,49
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 4,49
Hoogste prijs
€ 4,49
Gemiddeld
€ 4,49
Nu
€ 4,49
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Atmosphera Nina Geurkaars - Exotische Vruchten, 510 g, Oranj...

Fleurt je kamer op met de Atmosphera Nina Geurkaars in Exotic Fruits. Deze levendige kaars is verpakt in een stijlvolle, grote oranje glazen pot met een luchtdicht deksel en brengt niet alleen een vleugje kleur in je interieur, maar verspreidt ook een frisse, heerlijke geur van tropisch fruit. Gemaakt van hoogwaardige paraffinewas, brandt hij uitzonderlijk lang – tot wel 72 uur – voor een exotische en ontspannen sfeer die perfect is in je woonkamer, eetkamer of kantoor. Gebruik de kaars veilig: laat een brandende kaars nooit onbeheerd achter. Houd hem buiten bereik van kinderen, huisdieren en brandbare materialen. Zet hem altijd op een stabiele, hittebestendige ondergrond, vermijd tocht en laat hem niet langer dan 4 uur achtereen branden. Vergeet niet voor elk gebruik de lont op 5 mm bij te knippen en stop met gebruik als er nog maar 1 cm was over is. Dit product wordt geleverd met een wettelijke garantie van 2 jaar en is de perfecte manier om je huis te vullen met een langdurige, levendige geur.

Veelgestelde vragen over de Atmosphera Nina Geurkaars - Exotische Vruchten, 510 g, Oranj...

Wat kost de Atmosphera Nina Geurkaars - Exotische Vruchten, 510 g, Oranje?
De Atmosphera Nina Geurkaars - Exotische Vruchten, 510 g, Oranje kost € 4,49 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Atmosphera Nina Geurkaars - Exotische Vruchten, 510 g, Oranje in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Atmosphera Nina Geurkaars - Exotische Vruchten, 510 g, Oranje is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,49.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Atmosphera Nina Geurkaars - Exotische Vruchten, 510 g, Oranje?
Merk: ATMOSPHERA; GTIN: 3560239691341.
Alles in Decoratie
€ 4,49
Joybuy
Naar winkel