JACK&JONES PREMIUM JPRBLAPARMA SHIRT L/S NOOS Super Slim Fit
Prijs
€ 49,99
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 20:06 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- jack & jones
- Categorie
- Kleding
- Meer van dit merk
- Alle jack & jones kleding
- Beste keuze
- De beste kleding van 2026
- GTIN
- 5712832933375
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 49,99.
- Laagste prijs
- € 49,99
- Hoogste prijs
- € 49,99
- Gemiddeld
- € 49,99
- Nu
- € 49,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 49,99
- Hoogste prijs
- € 49,99
- Gemiddeld
- € 49,99
- Nu
- € 49,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de JACK&JONES PREMIUM JPRBLAPARMA SHIRT L/S NOOS Super Slim Fit
Verrijk je essentiële garderobe met het JACK&JONES PREMIUM JPRBLAPARMA lange-mouwen shirt. Ontworpen voor de moderne man, combineert dit shirt verfijnde stijl met uitzonderlijk comfort. De super slim fit is nauwkeurig afgestemd op de lichaamslijnen voor een scherpe, moderne silhouet. Het beschikt over een klassieke overhemdkraag, lange mouwen en een traditionele knoopsluiting voor een verzorgde uitstraling. Gemaakt van hoogwaardige satijnweefsel, biedt de stof een subtiele glans en een luxueus zachte hand. Met een toewijding aan zowel kwaliteit als duurzaamheid, bestaat de samenstelling uit 98% biologisch katoen en 2% elastaan. Deze mix zorgt ervoor dat het shirt niet alleen zacht en ademend is voor de huid, maar ook precies de juiste hoeveelheid stretch biedt voor optimale bewegingsvrijheid en comfort de hele dag. Makkelijk in onderhoud; gewoon wassen op 40°C. Om de perfecte staat te behouden, vermijd drogen in de droger, kies voor aan de lijn drogen en strijk op een maximale temperatuur van 150°C. Dit veelzijdige shirt is de perfecte basis voor zowel professionele als smart-casual ensembles.
Veelgestelde vragen over de JACK&JONES PREMIUM JPRBLAPARMA SHIRT L/S NOOS Super Slim Fit
- Wat kost de JACK&JONES PREMIUM JPRBLAPARMA SHIRT L/S NOOS Super Slim Fit?
- De JACK&JONES PREMIUM JPRBLAPARMA SHIRT L/S NOOS Super Slim Fit kost € 49,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de JACK&JONES PREMIUM JPRBLAPARMA SHIRT L/S NOOS Super Slim Fit in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de JACK&JONES PREMIUM JPRBLAPARMA SHIRT L/S NOOS Super Slim Fit is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 49,99.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de JACK&JONES PREMIUM JPRBLAPARMA SHIRT L/S NOOS Super Slim Fit?
- Merk: jack & jones; GTIN: 5712832933375.
Vergelijkbare producten
Alles in Kleding
JACK&JONES Additionals Jacazores Trunks 3-Pack Noos
Lee Trunks MED HAY - gunmetal/donkere glicia - rood/groen - maat L
Wrangler WRA boxershorts MED WREN-denim/marineblauw/grijs gemêleerd met TEA-S
JACK&JONES Additionals Jactone in tone trunks 5-pack noos
Skechers lichtgevende regenboog sneakers 302308L-SMLT 27
JACK&JONES Additionals Jacbasic Trunks 7-Pack Noos
PUMA Heren Shorts Zwart PUMA ESS No. 1 Logo Collectie XXL