JACK&JONES Jeans Intelligence JJIGLENN JJICON JJ 057 50SPS NOOS Slim Fit
Prijs
€ 79,99
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 16:46 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- jack & jones
- Categorie
- Kleding
- Beste keuze
- De beste kleding van 2026
- GTIN
- 5713730149837
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 79,99.
- Laagste prijs
- € 79,99
- Hoogste prijs
- € 79,99
- Gemiddeld
- € 79,99
- Nu
- € 79,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 79,99
- Hoogste prijs
- € 79,99
- Gemiddeld
- € 79,99
- Nu
- € 79,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de JACK&JONES Jeans Intelligence JJIGLENN JJICON JJ 057 50SPS N...
Ontdek de JACK&JONES JJI Glenn Intelligence Icon Slim Fit Jeans, een moderne klassieker ontworpen voor de hedendaagse man. Deze ultieme vijfzakkenbroek combineert tijdloze stijl met intelligente aanpassingen en is gemaakt van een duurzame keperbinding denim in een stijlvolle Marlin Nippon blue wassing. Vervaardigd met focus op duurzame materialen, bestaat de samenving uit 72% Organic Direct to Farm katoen, 20% Gerecycled katoen, 6% Elastomultiester en 2% Elastaan voor optimaal comfort en vormbehoud. De slim fit biedt een mid rise met een smal bovenbeen, knie en een strakke pijpopening voor een scherpe, moderne silhouet. Gedetailleerd met een praktische knopensluiting, voorzakken, muntzakje en achterzakken, zijn deze jeans afgewerkt met een stonewash voor een perfect uitgewassen, ingedragen look. Voor blijvende kwaliteit: was binnenstebuiten op 30°C, vermijd drogen in de droger en laat aan de lijn drogen in de schaduw. Omarm een zelfverzekerde, bijgewerkte look met de JJI Glenn Icon jeans.
Veelgestelde vragen over de JACK&JONES Jeans Intelligence JJIGLENN JJICON JJ 057 50SPS N...
- Wat kost de JACK&JONES Jeans Intelligence JJIGLENN JJICON JJ 057 50SPS NOOS Slim Fit?
- De JACK&JONES Jeans Intelligence JJIGLENN JJICON JJ 057 50SPS NOOS Slim Fit kost € 79,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de JACK&JONES Jeans Intelligence JJIGLENN JJICON JJ 057 50SPS NOOS Slim Fit in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de JACK&JONES Jeans Intelligence JJIGLENN JJICON JJ 057 50SPS NOOS Slim Fit is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 79,99.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de JACK&JONES Jeans Intelligence JJIGLENN JJICON JJ 057 50SPS NOOS Slim Fit?
- Merk: jack & jones; GTIN: 5713730149837.
Vergelijkbare producten
Alles in Kleding
JACK&JONES Jeans Intelligence JJIGLENN JJOriginal CB 816 Noos Slim Fit
JACK&JONES PANTS STUDIO JPSTMARCO BOWIE SA BLACK NOOS Slim Fit
JACK&JONES PANTS STUDIO JPSTPAUL FLAKE CARGO NOOS Regular Fit
Dames chino broek met hoge taille en wijde pijpen zwart 26
JACK&JONES Jeans Intelligence JJIGLENN JJOriginal CB 815 Noos Slim Fit
JACK&JONES Jeans Intelligence JJITIM JJOriginal AM 782 50SPS Noos Slim Straight Fit
JACK&JONES Jeans Intelligence JJITIM JJOriginal AM 782 50SPS Noos Slim Straight Fit