- Home
- Wonen
- Verlichting
- Binnenverlichting
- Atmosphera Myah Plafondlamp - Metaal & Touw, 3 Lampen, 25 cm
Atmosphera Myah Plafondlamp - Metaal & Touw, 3 Lampen, 25 cm
Prijs
€ 21,99
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 12:45 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- ATMOSPHERA
- Categorie
- Binnenverlichting
- Meer van dit merk
- Alle ATMOSPHERA binnenverlichting
- Beste keuze
- De beste binnenverlichting van 2026
- GTIN
- 3560233562296
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 21,99.
- Laagste prijs
- € 21,99
- Hoogste prijs
- € 21,99
- Gemiddeld
- € 21,99
- Nu
- € 21,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 21,99
- Hoogste prijs
- € 21,99
- Gemiddeld
- € 21,99
- Nu
- € 21,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Atmosphera Myah Plafondlamp - Metaal & Touw, 3 Lampen, 25 cm
De Atmosphera Myah Hanglamp combineert op meesterlijke wijze industrieel metaal en natuurlijk geweven papier voor een warme, uitnodigende sfeer. Met drie volledig verstelbare lichtbronnen met E14-fittingen (max. 25W per stuk, lampen niet inbegrepen), kunt u het licht precies daar richten waar u het nodig heeft. De gekleurde stalen basis wordt gecombineerd met elegante FSC-gecertificeerde papieren lampenkappen, wat een toewijding aan verantwoord materiaalgebruik weerspiegelt. Ideaal voor het verlichten van kleinere ruimtes zoals hallen, slaapkamers of boven een eettafel; de Myah biedt zowel stijl als functionaliteit. Richt één lichtbron om een kunstwerk te accentueren en een andere om een gezellige poel licht op een onderliggend oppervlak te creëren. Voor uw veiligheid: dit product is uitsluitend voor binnen gebruik; de papieren kappen zijn brandbaar en moeten uit de buurt van open vlammen en hoge temperaturen worden gehouden. Installatie en onderhoud moeten worden uitgevoerd door een volwassene, waarbij de stroom is uitgeschakeld. Deze Atmosphera-lamp wordt gedekt door de wettelijke EU-standaard garantie van 2 jaar.
Veelgestelde vragen over de Atmosphera Myah Plafondlamp - Metaal & Touw, 3 Lampen, 25 cm
- Wat kost de Atmosphera Myah Plafondlamp - Metaal & Touw, 3 Lampen, 25 cm?
- De Atmosphera Myah Plafondlamp - Metaal & Touw, 3 Lampen, 25 cm kost € 21,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Atmosphera Myah Plafondlamp - Metaal & Touw, 3 Lampen, 25 cm in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Atmosphera Myah Plafondlamp - Metaal & Touw, 3 Lampen, 25 cm is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 21,99.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Atmosphera Myah Plafondlamp - Metaal & Touw, 3 Lampen, 25 cm?
- Merk: ATMOSPHERA; GTIN: 3560233562296.
Vergelijkbare producten
Alles in Binnenverlichting