- Home
- Beauty & gezondheid
- Verzorging & make-up
- L'Oréal Revitalift anti-rimpel dagcrème SPF 30
L'Oréal Revitalift anti-rimpel dagcrème SPF 30
Prijs
€ 12,14
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- L'Oréal Paris
- Categorie
- Verzorging & make-up
- Meer van dit merk
- Alle L'Oréal Paris verzorging & make-up
- Beste keuze
- De beste verzorging & make-up van 2026
- GTIN
- 3600522417187
- Kleur
- Beige
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 12,14.
- Laagste prijs
- € 12,14
- Hoogste prijs
- € 12,14
- Gemiddeld
- € 12,14
- Nu
- € 12,14
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 12,14
- Hoogste prijs
- € 12,14
- Gemiddeld
- € 12,14
- Nu
- € 12,14
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de L'Oréal Revitalift anti-rimpel dagcrème SPF 30
L'Oréal Paris Revitalift Anti-Rimpeldagcrème SPF 30 biedt een optimale dagelijkse bescherming tegen tekenen van huidveroudering. Deze geavanceerde dagcrème is verrijkt met ons exclusieve Elasti-flex complex, dat het weefsel van elastinevezels vermenigvuldigt en versterkt, waardoor de veerkracht en stevigheid van je huid worden hersteld. Geschikt voor dagelijks gebruik, is deze formule verder versterkt met Pro-retinol A, een uiterst effectief anti-rimpel ingrediënt bekend om zijn kracht om de celvernieuwing te optimaliseren en het uiterlijk van bestaande rimpels te verzachten. Met het extra voordeel van brede spectrum SPF 30 zonbescherming, beschermt het je huid actief tegen schadelijke UVA/UVB-stralen, een primaire oorzaak van vroegtijdige veroudering. Deze luxe crème zorgt voor intense hydratatie, verstevigt het huidoppervlak en beschermt tegen toekomstige schade, voor een zichtbaar gladder, steviger en jeugdiger ogende teint.
Veelgestelde vragen over de L'Oréal Revitalift anti-rimpel dagcrème SPF 30
- Wat kost de L'Oréal Revitalift anti-rimpel dagcrème SPF 30?
- De L'Oréal Revitalift anti-rimpel dagcrème SPF 30 kost € 12,14 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de L'Oréal Revitalift anti-rimpel dagcrème SPF 30 in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de L'Oréal Revitalift anti-rimpel dagcrème SPF 30 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 12,14.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de L'Oréal Revitalift anti-rimpel dagcrème SPF 30?
- Merk: L'Oréal Paris; GTIN: 3600522417187.
Vergelijkbare producten
Alles in Verzorging & make-up