LEE sneakersokken in Wendy White met sunburst/roze/chartreuse - 37-40
Prijs
€ 3,58
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 16:46 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Lee
- Categorie
- Kleding
- Meer van dit merk
- Alle Lee kleding
- Beste keuze
- De beste kleding van 2026
- GTIN
- 5026696462460
- Kleur
- Roze
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 3,58.
- Laagste prijs
- € 3,58
- Hoogste prijs
- € 3,58
- Gemiddeld
- € 3,58
- Nu
- € 3,58
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 3,58
- Hoogste prijs
- € 3,58
- Gemiddeld
- € 3,58
- Nu
- € 3,58
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de LEE sneakersokken in Wendy White met sunburst/roze/chartreus...
Maak kennis met de LEE TRAINER LINER, jouw nieuwe favoriete trainingssok voor elke dag. Ontworpen voor actieve vrouwen, dit 3-pak lage sokken ligt onopvallend in al je schoenen, van sportschoenen en sneakers tot casual modellen. Gemaakt van zachte, huidvriendelijke stoffen, bieden ze de hele dag comfort, ademend vermogen en flexibiliteit die met je meebeweegt. Met een comfortabele, nauwsluitende pasvorm die verschuiving tijdens elke activiteit voorkomt, combineren deze liners praktische functionaliteit met een strak, onopvallend silhouet. Subtiele Lee-branding voegt een sportieve afwerking toe aan je look. Gemaakt met hoogwaardige constructie en duurzame materialen, behouden ze hun vorm, zachtheid en ondersteuning wasbeurt na wasbeurt. Voor langdurige kwaliteit, volg de verzorgingsinstructies: was op maximaal 40°C, niet bleken, niet in de droger doen, alleen op lage temperatuur strijken en niet chemisch laten reinigen. Beschikbaar in UK maat 4.5-6.5 (EU 37-40) voor een perfecte pasvorm.
Veelgestelde vragen over de LEE sneakersokken in Wendy White met sunburst/roze/chartreus...
- Wat kost de LEE sneakersokken in Wendy White met sunburst/roze/chartreuse - 37-40?
- De LEE sneakersokken in Wendy White met sunburst/roze/chartreuse - 37-40 kost € 3,58 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de LEE sneakersokken in Wendy White met sunburst/roze/chartreuse - 37-40 in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de LEE sneakersokken in Wendy White met sunburst/roze/chartreuse - 37-40 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 3,58.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de LEE sneakersokken in Wendy White met sunburst/roze/chartreuse - 37-40?
- Merk: Lee; GTIN: 5026696462460.
Vergelijkbare producten
Alles in Kleding