1. Home
  2. Mode
  3. Kleding
  4. Lee loungeshort White River-antraciet gemêleerd-L
Lee

Lee loungeshort White River-antraciet gemêleerd-L

Grijs

Prijs

€ 18,36

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Lee
Categorie
Kleding
Meer van dit merk
Alle Lee kleding
Beste keuze
De beste kleding van 2026
GTIN
5026696315988
Kleur
Grijs

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 18,36.

Laagste prijs
€ 18,36
Hoogste prijs
€ 18,36
Gemiddeld
€ 18,36
Nu
€ 18,36
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 18,36
Hoogste prijs
€ 18,36
Gemiddeld
€ 18,36
Nu
€ 18,36
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Lee loungeshort White River-antraciet gemêleerd-L

LEE LOUNGE SHORT WHITE RIVER-CHARCOAL MARL-L Beleef ultieme ontspanning met de Lee Lounge Shorts, jouw essentiële metgezel voor luie dagen en warme weekenden. Ontworpen met alledaags gemak in het achterhoofd, zijn deze shorts gemaakt van een zacht, uitzonderlijk ademend materiaal dat de hele dag comfort garandeert. Geniet van een relaxte, zorgeloze pasvorm die met je meebeweegt, perfect voor zonnige dagen, actieve bezigheden of gewoon om stijlvol te ontspannen. Het minimalistische design, afgewerkt met een gebrandmerkte beltloop-detail, biedt een veelzijdige, ingetogen look. Deze garderobestapel coördineert moeiteloos met je favoriete t-shirts, casual overhemden en schoenen voor elke ontspannen gelegenheid. Volg altijd de specifieke wasvoorschriften op het productlabel om de levensduur van je shorts te garanderen. Was temperaturen, droogmethodes en strijkaanbevelingen kunnen variëren.

Veelgestelde vragen over de Lee loungeshort White River-antraciet gemêleerd-L

Wat kost de Lee loungeshort White River-antraciet gemêleerd-L?
De Lee loungeshort White River-antraciet gemêleerd-L kost € 18,36 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Lee loungeshort White River-antraciet gemêleerd-L in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Lee loungeshort White River-antraciet gemêleerd-L is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 18,36.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Lee loungeshort White River-antraciet gemêleerd-L?
Merk: Lee; GTIN: 5026696315988.
Alles in Kleding
€ 18,36
Joybuy
Naar winkel