Chicco 09067655000000 MEISJES WIT 056
Prijs
€ 2,83
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Chicco
- Categorie
- Baby
- Meer van dit merk
- Alle Chicco baby
- Beste keuze
- De beste baby van 2026
- GTIN
- 8059609260171
- Kleur
- Wit
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,83.
- Laagste prijs
- € 2,83
- Hoogste prijs
- € 2,83
- Gemiddeld
- € 2,83
- Nu
- € 2,83
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 2,83
- Hoogste prijs
- € 2,83
- Gemiddeld
- € 2,83
- Nu
- € 2,83
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Chicco 09067655000000 MEISJES WIT 056
Chicco Meisjes Wit T-shirt met Korte Mouwen (Maat 056/0-3M) Ontworpen voor het alledaagse comfort van je baby-meisje, biedt dit Chicco t-shirt met korte mouwen een perfecte combinatie van praktisch nut en zachtheid. Vervaardigd van een hoogwaardige mix van 95% katoen en 5% elastaan, zorgt dit witte topje voor een zachte aanraking tegen de gevoelige huid en laat het tegelijkertijd gemakkelijk bewegen toe. De praktische pasvorm is ideaal voor dagelijks gebruik en biedt zowel comfort als stijl voor je kleintje. Eenvoudige verzorgingsinstructies maken dit een essentieel, zorgeloos kledingstuk voor haar garderobe. Raadpleeg zoals altijd het aangehechte was- en verzorgingsetiket voor gedetailleerde richtlijnen. Van het vertrouwde merk Chicco van Artsana S.p.A., is dit topje vervaardigd met kwaliteit en het welzijn van je baby in gedachten.
Veelgestelde vragen over de Chicco 09067655000000 MEISJES WIT 056
- Wat kost de Chicco 09067655000000 MEISJES WIT 056?
- De Chicco 09067655000000 MEISJES WIT 056 kost € 2,83 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Chicco 09067655000000 MEISJES WIT 056 in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Chicco 09067655000000 MEISJES WIT 056 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,83.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Chicco 09067655000000 MEISJES WIT 056?
- Merk: Chicco; GTIN: 8059609260171.
Vergelijkbare producten
Alles in Baby