1. Home
  2. Beauty & gezondheid
  3. Verzorging & make-up
  4. SKINFOOD Rijst Verhelderende Crème 60 ml
SKINFOOD

SKINFOOD Rijst Verhelderende Crème 60 ml

Beige

Prijs

€ 12,99

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 16:46 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
SKINFOOD
Categorie
Verzorging & make-up
Meer van dit merk
Alle SKINFOOD verzorging & make-up
Beste keuze
De beste verzorging & make-up van 2026
GTIN
8809032676595
Kleur
Beige

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 12,99.

Laagste prijs
€ 12,99
Hoogste prijs
€ 12,99
Gemiddeld
€ 12,99
Nu
€ 12,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 12,99
Hoogste prijs
€ 12,99
Gemiddeld
€ 12,99
Nu
€ 12,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de SKINFOOD Rijst Verhelderende Crème 60 ml

Ontdek de verzorgende kracht van SKINFOOD's Rice Brightening Cream, een 100% veganistische Koreaanse moisturizer met een traditie van voeding-gebaseerde huidverzorging sinds 1957. Deskundig vervaardigd met diep gefermenteerd Icheon rijstwater, verheldert deze lichte, niet-kleverige crème je teint en verfijnt de textuur van je huid voor een gladde, poriënloze uitstraling. Het biedt intense, langdurige 48-uurs hydratatie voor een stralende, gezonde 'glass skin'-glans. Geschikt voor alle huidtypen, verbetert deze crème de elasticiteit van de huid en zorgt voor een stralende finish. Breng aan als laatste stap van je routine en dep zachtjes om een beschermende vochtbarrière te vormen. Bewaar op een koele, droge plaats. Netto-inhoud: 60ml. Gemaakt in Zuid-Korea.

Veelgestelde vragen over de SKINFOOD Rijst Verhelderende Crème 60 ml

Wat kost de SKINFOOD Rijst Verhelderende Crème 60 ml?
De SKINFOOD Rijst Verhelderende Crème 60 ml kost € 12,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de SKINFOOD Rijst Verhelderende Crème 60 ml in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de SKINFOOD Rijst Verhelderende Crème 60 ml is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 12,99.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de SKINFOOD Rijst Verhelderende Crème 60 ml?
Merk: SKINFOOD; GTIN: 8809032676595.
Alles in Verzorging & make-up
€ 12,99
Joybuy
Naar winkel