1. Home
  2. Sport & vrije tijd
  3. Fitness
  4. Nestlé oploskoffie proteïne 400 g
Nestle

Nestlé oploskoffie proteïne 400 g

Prijs

€ 19,99

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Nestle
Categorie
Fitness
Beste keuze
De beste fitness van 2026
GTIN
4041579297374

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 19,99.

Laagste prijs
€ 19,99
Hoogste prijs
€ 19,99
Gemiddeld
€ 19,99
Nu
€ 19,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 19,99
Hoogste prijs
€ 19,99
Gemiddeld
€ 19,99
Nu
€ 19,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Nestlé oploskoffie proteïne 400 g

Nestlé Instant Resource Protein is een hoogwaardige, caseïne-gebaseerde medische voedingspoeder, ontwikkeld voor dieetbehandeling bij bestaande of risico op ondervoeding. Met een indrukwekkend eiwitgehalte van 91% levert elke 100g maar liefst 91g caseïne van hoge biologische waarde, die effectief de dagelijkse eiwitbehoefte ondersteunt en helpt bij het behoud van spiermassa. Deze veelzijdige poeder is volledig smaakloos en lost moeiteloos op, waardoor hij perfect is voor het verrijken van een breed scala aan zowel warme als koude voedingsmiddelen en dranken zonder de smaak aan te tasten. Hij is ideaal om toe te voegen aan soepen, pap, aardappelpuree, melk, shakes en gepureerde maaltijden. De formule is hittestabiel tot 70°C, wat flexibel gebruik in bereide gerechten mogelijk maakt. Gedoseerd om weinig lactose, kalium, vet en koolhydraten te bevatten, is deze vezelvrije concentraat geschikt voor personen die significante eiwitondersteuning nodig hebben, terwijl ze andere dieetbeperkingen hebben. Het product is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar, ouderen en personen in herstel. Voor optimaal gebruik: meng 10–15g (2–3 eetlepels) door 150ml vloeistof of 150g voedsel. Dit is een voeding voor specifieke medische doeleinden en moet onder medisch toezicht worden gebruikt. Het is geen volledige voeding. Bewaar op een koele, droge plaats en gebruik de inhoud binnen 4 weken na openen.

Veelgestelde vragen over de Nestlé oploskoffie proteïne 400 g

Wat kost de Nestlé oploskoffie proteïne 400 g?
De Nestlé oploskoffie proteïne 400 g kost € 19,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Nestlé oploskoffie proteïne 400 g in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Nestlé oploskoffie proteïne 400 g is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 19,99.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Nestlé oploskoffie proteïne 400 g?
Merk: Nestle; GTIN: 4041579297374.
€ 19,99
Joybuy
Naar winkel