K-Swiss Hypercourt 4 dames tanktop - roze - M
Prijs
€ 24,56
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- K-SWISS
- Categorie
- Kleding
- Meer van dit merk
- Alle K-SWISS kleding
- Beste keuze
- De beste kleding van 2026
- GTIN
- 0196483752601
- Kleur
- Roze
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 24,56.
- Laagste prijs
- € 24,56
- Hoogste prijs
- € 24,56
- Gemiddeld
- € 24,56
- Nu
- € 24,56
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 24,56
- Hoogste prijs
- € 24,56
- Gemiddeld
- € 24,56
- Nu
- € 24,56
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de K-Swiss Hypercourt 4 dames tanktop - roze - M
Maak kennis met de K-Swiss Hypercourt 4 Women's Tank Top, de perfecte combinatie van prestaties en stijl. Ontworpen voor de biedt dit mouwloze shirt ultieme bewegingsvrijheid en een vrouwelijke, flatteuze pasvorm. Gemaakt van hoogwaardig, lichtgewicht polyester en voorzien van geavanceerde vochtafvoerende technologie, houdt het je koel en droog tijdens de meest intense wedstrijden en trainingen. De duurzame materialen zijn bestand tegen de ontberingen van regelmatige tennissessies en bieden uitzonderlijk comfort. Dankzij de strakke, sportieve uitstraling is hij veelzijdig te dragen en ideaal voor trainingen, wedstrijden of een casual look buiten de baan. Ervaar de ondersteuning en stabiliteit die je nodig hebt om op je best te spelen.
Veelgestelde vragen over de K-Swiss Hypercourt 4 dames tanktop - roze - M
- Wat kost de K-Swiss Hypercourt 4 dames tanktop - roze - M?
- De K-Swiss Hypercourt 4 dames tanktop - roze - M kost € 24,56 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de K-Swiss Hypercourt 4 dames tanktop - roze - M in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de K-Swiss Hypercourt 4 dames tanktop - roze - M is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 24,56.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de K-Swiss Hypercourt 4 dames tanktop - roze - M?
- Merk: K-SWISS; GTIN: 0196483752601.
Vergelijkbare producten
Alles in Kleding