1. Home
  2. Mode
  3. Kleding
  4. JACK&JONES ESSENTIALS JJEBRADLEY SWEAT HOOD NOOS Relaxed Fit
jack & jones

JACK&JONES ESSENTIALS JJEBRADLEY SWEAT HOOD NOOS Relaxed Fit

Prijs

€ 29,99

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 04:43 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
jack & jones
Categorie
Kleding
Meer van dit merk
Alle jack & jones kleding
Beste keuze
De beste kleding van 2026
GTIN
5715434104143

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 29,99.

Laagste prijs
€ 29,99
Hoogste prijs
€ 29,99
Gemiddeld
€ 29,99
Nu
€ 29,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 29,99
Hoogste prijs
€ 29,99
Gemiddeld
€ 29,99
Nu
€ 29,99
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de JACK&JONES ESSENTIALS JJEBRADLEY SWEAT HOOD NOOS Relaxed Fit

JACK & JONES ESSENTIALS JJEBRADLEY SWEAT HOOD NOOS Creëer een coole, alledaagse outfit of een ontspannen weekendlook met deze essentiële hoodie. Ontworpen met een relaxed fit voor superieur comfort, is deze fleece hoodie gemaakt van een lichtgewicht en zacht materiaal dat perfect is voor koud weer. Hij biedt uitzonderlijke warmte zonder zwaar of log aan te voelen, waardoor hij ideaal is om te laag. De hoodie heeft een klassieke capuchon, lange inzetmouwen en een praktische kangaroo-zak voor een tijdloze, casual stijl. Hij is vervaardigd met een loop back circulaire brei voor een hoogwaardige feel. Met een commitment aan verantwoorde materialen, is de samenstelling 58% Traceable Better Cotton en 42% gerecycled polyester. Verzorgingsinstructies: Was binnenstebuiten met vergelijkbare kleuren, alleen wanneer nodig op 40°C. Niet in de droger doen; laat hem in plaats daarvan aan de lijn drogen. Strijk op maximaal 150°C en niet chemisch reinigen.

Veelgestelde vragen over de JACK&JONES ESSENTIALS JJEBRADLEY SWEAT HOOD NOOS Relaxed Fit

Wat kost de JACK&JONES ESSENTIALS JJEBRADLEY SWEAT HOOD NOOS Relaxed Fit?
De JACK&JONES ESSENTIALS JJEBRADLEY SWEAT HOOD NOOS Relaxed Fit kost € 29,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de JACK&JONES ESSENTIALS JJEBRADLEY SWEAT HOOD NOOS Relaxed Fit in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de JACK&JONES ESSENTIALS JJEBRADLEY SWEAT HOOD NOOS Relaxed Fit is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 29,99.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de JACK&JONES ESSENTIALS JJEBRADLEY SWEAT HOOD NOOS Relaxed Fit?
Merk: jack & jones; GTIN: 5715434104143.
Alles in Kleding
€ 29,99
Joybuy
Naar winkel