1. Home
  2. Huishoudelijk
  3. Onderdelen & accessoires
  4. 5five Sieradenopbergdoos - Acryl, 4 lades, Transparant, 23,5...
5five

5five Sieradenopbergdoos - Acryl, 4 lades, Transparant, 23,5 x 15,5 x 11 cm

Transparant

Prijs

€ 7,92

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 16:46 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
5five
Categorie
Onderdelen & accessoires
Meer van dit merk
Alle 5five onderdelen & accessoires
Beste keuze
De beste onderdelen & accessoires van 2026
GTIN
3560234521070
Kleur
Transparant

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 7,92.

Laagste prijs
€ 7,92
Hoogste prijs
€ 7,92
Gemiddeld
€ 7,92
Nu
€ 7,92
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 7,92
Hoogste prijs
€ 7,92
Gemiddeld
€ 7,92
Nu
€ 7,92
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de 5five Sieradenopbergdoos - Acryl, 4 lades, Transparant, 23,5...

Ontdek de 5five Juwelenopbergbox, de perfecte acrylorganizer voor uw kostbare sieraden en cosmetica. Vervaardigd uit hoogwaardig transparant polystyreen en silicone, biedt deze 4-lades unit kristalheldere zichtbaarheid, waardoor u uw favoriete items moeiteloos terugvindt. Met compacte afmetingen van 23,5 x 15,5 x 11 cm is het een ideale unisex-oplossing voor volwassenen die orde zoeken. Ontworpen voor veelzijdig binnenshuis gebruik: deze stapelbare box kan gecombineerd worden met andere units voor een op maat gemaakte opbergopstelling die meegroeit met uw collectie. Het strakke, modern design is niet alleen functioneel, maar ook onderhoudsvriendelijk—veeg hem eenvoudig schoon met een vochtige doek. Veiligheid staat voorop; dit is meubilair, geen speelgoed. Houd het altijd buiten bereik van kinderen, laat ze niet aan de lades hangen en plaats zwaardere items onderin om omvallen te voorkomen. Montage dient door een volwassene te worden uitgevoerd. Met een minimale 2-jarige EU-wettelijke garantie is deze organizer van JJA Group uw betrouwbare partner voor een opgeruimde ruimte.

Veelgestelde vragen over de 5five Sieradenopbergdoos - Acryl, 4 lades, Transparant, 23,5...

Wat kost de 5five Sieradenopbergdoos - Acryl, 4 lades, Transparant, 23,5 x 15,5 x 11 cm?
De 5five Sieradenopbergdoos - Acryl, 4 lades, Transparant, 23,5 x 15,5 x 11 cm kost € 7,92 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de 5five Sieradenopbergdoos - Acryl, 4 lades, Transparant, 23,5 x 15,5 x 11 cm in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de 5five Sieradenopbergdoos - Acryl, 4 lades, Transparant, 23,5 x 15,5 x 11 cm is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 7,92.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de 5five Sieradenopbergdoos - Acryl, 4 lades, Transparant, 23,5 x 15,5 x 11 cm?
Merk: 5five; GTIN: 3560234521070.
Alles in Onderdelen & accessoires
€ 7,92
Joybuy
Naar winkel