Levi's kinderkousen LHN BOX TAB low cut, 6 paar, donkergrijs gemêleerd 4
Prijs
€ 8,95
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Levis
- Categorie
- Schoenen
- Meer van dit merk
- Alle Levis schoenen
- Beste keuze
- De beste schoenen van 2026
- GTIN
- 3665115444377
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 8,95.
- Laagste prijs
- € 8,95
- Hoogste prijs
- € 8,95
- Gemiddeld
- € 8,95
- Nu
- € 8,95
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 8,95
- Hoogste prijs
- € 8,95
- Gemiddeld
- € 8,95
- Nu
- € 8,95
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Levi's kinderkousen LHN BOX TAB low cut, 6 paar, donkergrijs...
Levi's Kinderkousen LHN BOX TAB Lage Kuit 6-Pak in Donkergrijs Gemengd bieden de perfecte combinatie van alledaags comfort en iconische stijl voor kinderen. Dit voordelige pakket bevat zes paar lage kousen, wat ze een ideale keuze maakt voor school, sport of casual draagmomenten. Ontworpen om comfortabel gedragen te worden met sneakers en casual schoenen, zijn ze voorzien van een zacht, ademend materiaalmengsel van katoen, polyester en elastaan dat jonge voeten de hele dag koel en droog houdt. Gebouwd om tegen een stootje te kunnen, hebben deze duurzame kousen versterkte hiel- en teen zones voor extra langdurig comfort. Elk paar is afgewerkt met het klassieke Levi's tab-logo, voor een authentiek stijlelement. Ze zijn eenvoudig te onderhouden; volg gewoon de instructies op het productlabel om hun kwaliteit en pasvorm te behouden.
Veelgestelde vragen over de Levi's kinderkousen LHN BOX TAB low cut, 6 paar, donkergrijs...
- Wat kost de Levi's kinderkousen LHN BOX TAB low cut, 6 paar, donkergrijs gemêleerd 4?
- De Levi's kinderkousen LHN BOX TAB low cut, 6 paar, donkergrijs gemêleerd 4 kost € 8,95 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Levi's kinderkousen LHN BOX TAB low cut, 6 paar, donkergrijs gemêleerd 4 in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Levi's kinderkousen LHN BOX TAB low cut, 6 paar, donkergrijs gemêleerd 4 is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 8,95.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Levi's kinderkousen LHN BOX TAB low cut, 6 paar, donkergrijs gemêleerd 4?
- Merk: Levis; GTIN: 3665115444377.
Vergelijkbare producten
Alles in Schoenen