1. Home
  2. Mode
  3. Kleding
  4. JACK&JONES Additionals Jacvito Effen Boxershorts 7-Pack Noos
jack & jones

JACK&JONES Additionals Jacvito Effen Boxershorts 7-Pack Noos

Prijs

€ 45,95

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 24-10-2026 04:43 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
jack & jones
Categorie
Kleding
Meer van dit merk
Alle jack & jones kleding
Beste keuze
De beste kleding van 2026
GTIN
5715366571853

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 45,95.

Laagste prijs
€ 45,95
Hoogste prijs
€ 45,95
Gemiddeld
€ 45,95
Nu
€ 45,95
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 45,95
Hoogste prijs
€ 45,95
Gemiddeld
€ 45,95
Nu
€ 45,95
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de JACK&JONES Additionals Jacvito Effen Boxershorts 7-Pack Noos

Upgrade je dagelijkse essentials met de JACK&JONES ADDITIONALS JACVITO SOLID TRUNKS 7-PACK. Dit zevendelig pakket biedt een onverslaanbare waarde en comfort, ontworpen voor de moderne man. Deze slips bieden een nauwsluitend gevoel, vergelijkbaar met boxershorts maar met een kortere pijplengte voor een minder beperkende pasvorm en uitstekende bewegingsvrijheid. Gemaakt van een hoogwaardige enkel jersey brei, zijn deze slips ongelooflijk lichtgewicht en zacht tegen je huid. De stofsamenstelling van 95% biologisch katoen en 5% elastaan zorgt voor een ademend, alledaags comfort met net de juiste mate van rek voor een perfecte, aanpasbare pasvorm die meebeweegt met jou. Het klassieke elastische taillebandje biedt een veilige en comfortabele ondersteuning zonder in te snijden. Praktische wasvoorschriften maken ze een makkelijke toevoeging aan je routine: wasbaar op 40°C, geschikt voor drogen in de trommel op lage temperatuur en strijkbaar tot maximaal 110°C. Gemaakt in TÜRKIË, levert deze veelzijdige multipack betrouwbare kwaliteit en alledaags comfort.

Veelgestelde vragen over de JACK&JONES Additionals Jacvito Effen Boxershorts 7-Pack Noos

Wat kost de JACK&JONES Additionals Jacvito Effen Boxershorts 7-Pack Noos?
De JACK&JONES Additionals Jacvito Effen Boxershorts 7-Pack Noos kost € 45,95 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 24 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de JACK&JONES Additionals Jacvito Effen Boxershorts 7-Pack Noos in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de JACK&JONES Additionals Jacvito Effen Boxershorts 7-Pack Noos is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 45,95.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de JACK&JONES Additionals Jacvito Effen Boxershorts 7-Pack Noos?
Merk: jack & jones; GTIN: 5715366571853.
Alles in Kleding
€ 45,95
Joybuy
Naar winkel