- Home
- Amos 4D fruitgum sappige explosie - aardbei 65 g
Amos 4D fruitgum sappige explosie - aardbei 65 g
Prijs
€ 2,24
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 16:46 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Amos
- GTIN
- 6936756275963
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,24.
- Laagste prijs
- € 2,24
- Hoogste prijs
- € 2,24
- Gemiddeld
- € 2,24
- Nu
- € 2,24
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 2,24
- Hoogste prijs
- € 2,24
- Gemiddeld
- € 2,24
- Nu
- € 2,24
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Amos 4D fruitgum sappige explosie - aardbei 65 g
Geniet van de onweerstaanbare smaak van Amos 4D Fruit Gummy Juicy Burst in Aardbei. Deze heerlijke gummies barsten van de rijpe, volle aardbeiensmaak die je zoete trek zeker zal bevredigen. Elk stukje biedt een unieke, zachte en ongelooflijk taaie textuur voor een verfrissende smaakexplosie bij elke hap. Ze zijn niet alleen een lekker snoepje, maar deze speelse gummies in 4D-vormpjes zijn ook een visueel opwindend snoep, perfect om te delen op feestjes, tijdens filmavonden of als zoete oppepper op elk moment van de dag. Let op: dit product is niet geschikt voor kinderen onder de 4 jaar. Gemaakt met geconcentreerde vruchtensappen, waaronder aardbei, is elke verpakking van 65g een bron van genot. Bevat gelatine. Kan melk, soja en sulfieten bevatten. Bewaren op een koele, droge plaats en na openen goed gesloten houden. Geniet van de unieke, sappige en taaie ervaring van Amos 4D Gummies.
Veelgestelde vragen over de Amos 4D fruitgum sappige explosie - aardbei 65 g
- Wat kost de Amos 4D fruitgum sappige explosie - aardbei 65 g?
- De Amos 4D fruitgum sappige explosie - aardbei 65 g kost € 2,24 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Amos 4D fruitgum sappige explosie - aardbei 65 g in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Amos 4D fruitgum sappige explosie - aardbei 65 g is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 2,24.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Amos 4D fruitgum sappige explosie - aardbei 65 g?
- Merk: Amos; GTIN: 6936756275963.
Vergelijkbare producten
Haitai Lange Zure Jelly Snoep Citroen Cola - 20 x 24 g