- Home
- Huishoudelijk
- Persoonlijke verzorging
- Gillette Venus Smooth scheermesjes voor vrouwen - 16 stuks
Gillette Venus Smooth scheermesjes voor vrouwen - 16 stuks
Prijs
€ 72,50
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 12:45 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Gillette Venus
- Categorie
- Persoonlijke verzorging
- Meer van dit merk
- Alle Gillette Venus persoonlijke verzorging
- Beste keuze
- De beste persoonlijke verzorging van 2026
- GTIN
- 8700216594233
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 72,50.
- Laagste prijs
- € 72,50
- Hoogste prijs
- € 72,50
- Gemiddeld
- € 72,50
- Nu
- € 72,50
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 72,50
- Hoogste prijs
- € 72,50
- Gemiddeld
- € 72,50
- Nu
- € 72,50
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Gillette Venus Smooth scheermesjes voor vrouwen - 16 stuks
Krijg een snelle, soepele en comfortabele scheerbeurt met de Gillette Venus Smooth scheermesjes. Deze 16 opzetstukken zijn ontworpen voor de gevoelige huid en hebben drie ultra-scherpe mesjes die moeiteloos glijden. Ze zijn voorzien van een SkinCushion glijstrip en SkinElixir, verrijkt met aloë vera, om je huid te beschermen tegen irritatie en haar ongelooflijk zacht te laten aanvoelen. Het compacte, meebewegende kopje volgt moeiteloos de contouren van je lichaam, waardoor het ideaal is voor kleinere gebieden. Als onderdeel van 's werelds nummer één scheermerk voor vrouwen, zijn deze Venus opzetstukken compatibel met alle handvatten van het Gillette Venus assortiment. Gebruik voor een optimale scheerbeleving je favoriete scheergel. Vergeet niet het mesje te vervangen zodra het versleten is, voor een consistente, onberispelijke en zachte scheerbeurt.
Veelgestelde vragen over de Gillette Venus Smooth scheermesjes voor vrouwen - 16 stuks
- Wat kost de Gillette Venus Smooth scheermesjes voor vrouwen - 16 stuks?
- De Gillette Venus Smooth scheermesjes voor vrouwen - 16 stuks kost € 72,50 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Gillette Venus Smooth scheermesjes voor vrouwen - 16 stuks in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Gillette Venus Smooth scheermesjes voor vrouwen - 16 stuks is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 72,50.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Gillette Venus Smooth scheermesjes voor vrouwen - 16 stuks?
- Merk: Gillette Venus; GTIN: 8700216594233.
Vergelijkbare producten
Alles in Persoonlijke verzorging
Gillette Venus Comfortglide Breeze - 10 scheermesjes - voor vrouwen