- Home
- Beauty & gezondheid
- Verzorging & make-up
- HEAD & SHOULDERS Derma X Pro Revitaliserende Shampoo 250 ml
HEAD & SHOULDERS Derma X Pro Revitaliserende Shampoo 250 ml
Prijs
€ 7,99
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Head & Shoulders
- Categorie
- Verzorging & make-up
- Meer van dit merk
- Alle Head & Shoulders verzorging & make-up
- Beste keuze
- De beste verzorging & make-up van 2026
- GTIN
- 8700216532594
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 7,99.
- Laagste prijs
- € 7,99
- Hoogste prijs
- € 7,99
- Gemiddeld
- € 7,99
- Nu
- € 7,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 7,99
- Hoogste prijs
- € 7,99
- Gemiddeld
- € 7,99
- Nu
- € 7,99
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de HEAD & SHOULDERS Derma X Pro Revitaliserende Shampoo 250 ml
Head & Shoulders DermaXPro Revitaliserende Shampoo is een krachtige anti-roosbehandeling ontwikkeld voor dunner wordend haar dat versteviging nodig heeft. Deze expertformule gaat verder dan reiniging en werkt op je hoofdhuid om de natuurlijke barrière van je huid te versterken en de natuurlijke balans te herstellen. Verrijkt met een ceramidecomplex dat huidlipiden nabootst, helpt het vocht vast te houden om een droge, schilferige hoofdhuid te voorkomen. Het klinisch bewezen actieve bestanddeel, Piroctone Olamine, pakt effectief roos bij de wortel aan, terwijl cafeïne helpt haaruitval te voorkomen. Al in 8 weken helpt deze unieke shampoo het haar te versterken om tot wel 3500 extra haren te behouden. Het resultaat is een gehydrateerde, schilfervrije hoofdhuid die zichtbaar gezondere en sterkere haargroei ondersteunt. Geschikt voor alle haartypes en -kleuren, deze shampoo van 250 ml is dermatologisch getest en zacht voor de hoofdhuid. Alleen voor uitwendig gebruik. Vermijd contact met de ogen.
Veelgestelde vragen over de HEAD & SHOULDERS Derma X Pro Revitaliserende Shampoo 250 ml
- Wat kost de HEAD & SHOULDERS Derma X Pro Revitaliserende Shampoo 250 ml?
- De HEAD & SHOULDERS Derma X Pro Revitaliserende Shampoo 250 ml kost € 7,99 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de HEAD & SHOULDERS Derma X Pro Revitaliserende Shampoo 250 ml in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de HEAD & SHOULDERS Derma X Pro Revitaliserende Shampoo 250 ml is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 7,99.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de HEAD & SHOULDERS Derma X Pro Revitaliserende Shampoo 250 ml?
- Merk: Head & Shoulders; GTIN: 8700216532594.
Vergelijkbare producten
Alles in Verzorging & make-up
Head & Shoulders Jeukende Hoofdhuid 2-in-1 Anti-Roos Shampoo en Conditioner - 6 x 250 ml
Head & Shoulders Pro-Expert 7 Hardnekkige Roos Antiroos Shampoo 6 x 250 ml (6-Pack)