Under Armour dames Tech Tank Twist grijs Sportstyle collectie S
Prijs
€ 14,95
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 04:50 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- Under Armour
- Categorie
- Kleding
- Meer van dit merk
- Alle Under Armour kleding
- Beste keuze
- De beste kleding van 2026
- GTIN
- 0196885359026
- Kleur
- Grijs
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 14,95.
- Laagste prijs
- € 14,95
- Hoogste prijs
- € 14,95
- Gemiddeld
- € 14,95
- Nu
- € 14,95
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 14,95
- Hoogste prijs
- € 14,95
- Gemiddeld
- € 14,95
- Nu
- € 14,95
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de Under Armour dames Tech Tank Twist grijs Sportstyle collecti...
Beleef de perfecte mix van stijl en prestaties met de Under Armour Women's Tech Tank. Deze grijze basis uit de Sportstyle Collectie is deskundig vervaardigd voor jouw trainingen, work-outs en dagelijkse actieve leven. Gemaakt van een zacht 100% katoenen materiaal, biedt het een uiterst natuurlijk gevoel en comfort voor de hele dag. UA's intelligente technologie werkt voor je: het voert zweet af om je koel en droog te houden, terwijl geurcontrol technologie ongewenste geurtjes minimaliseert. De relaxed, losse pasvorm is verrijkt met een modieuze all-over twist effect, zodat je er altijd goed uitziet en je goed voelt. Voor het onderhoud: was binnenstebuiten in de machine op een koude stand en droog in de droger op een lage stand. Dit hoogwaardige kledingstuk is gemaakt in Italië en heeft een standaard, relaxed model. Maattabel: UK S (8-10), EU 36-38, Borstomvang 85-91cm.
Veelgestelde vragen over de Under Armour dames Tech Tank Twist grijs Sportstyle collecti...
- Wat kost de Under Armour dames Tech Tank Twist grijs Sportstyle collectie S?
- De Under Armour dames Tech Tank Twist grijs Sportstyle collectie S kost € 14,95 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de Under Armour dames Tech Tank Twist grijs Sportstyle collectie S in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de Under Armour dames Tech Tank Twist grijs Sportstyle collectie S is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 14,95.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Under Armour dames Tech Tank Twist grijs Sportstyle collectie S?
- Merk: Under Armour; GTIN: 0196885359026.
Vergelijkbare producten
Alles in Kleding
JACK&JONES Essentials JJEORGANIC Melange T-shirt SS O-NECK NOOS Regular Fit
JACK&JONES Essentials JJEORGANIC Basic T-shirt SS O-NECK NOOS Regular Fit
JACK&JONES Additionals Jacbasic Crewneck T-shirt SS 2-Pack Noos Regular Fit
JACK&JONES Additionals Jacbasic Crewneck T-shirt SS 2-Pack Noos Regular Fit