1. Home
  2. Calvé Pindakaas noten 100% - 350 g
Calvé

Calvé Pindakaas noten 100% - 350 g

Prijs

€ 4,79

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Calvé
GTIN
8717163800324

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,79.

Laagste prijs
€ 4,79
Hoogste prijs
€ 4,79
Gemiddeld
€ 4,79
Nu
€ 4,79
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 4,79
Hoogste prijs
€ 4,79
Gemiddeld
€ 4,79
Nu
€ 4,79
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Calvé Pindakaas noten 100% - 350 g

Calvé Pindakaas Grof 100% - 350 g Ontdek de authentieke smaak van Calvé, de originele Nederlandse pindakaas sinds 1948. Deze 100% pure, grofgemalen pindakaas is gemaakt van uitsluitend pinda's en biedt een rijke, romige textuur en een onovertroffen nootachtige smaak tot op de laatste lepel. Boordevol voedingsvoordelen; het is een uitstekende bron van eiwitten voor spierontwikkeling en bevat veel vezels, vitaminen en mineralen. Het hoge gehalte aan onverzadigde vetzuren maakt het een heerlijke en gezonde keuze voor je dagelijkse voeding. Geniet ervan op brood, in smoothies of rechtstreeks uit de pot. Dit product bestaat voor 100% uit pinda's en is gemaakt in een fabriek waar ook andere noten worden verwerkt. Natuurlijke oliescheiding kan optreden; roer voor gebruik even door voor de perfecte consistentie. Bewaar op een koele, droge plaats en sluit de pot na opening goed af.

Veelgestelde vragen over de Calvé Pindakaas noten 100% - 350 g

Wat kost de Calvé Pindakaas noten 100% - 350 g?
De Calvé Pindakaas noten 100% - 350 g kost € 4,79 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Calvé Pindakaas noten 100% - 350 g in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Calvé Pindakaas noten 100% - 350 g is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,79.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Calvé Pindakaas noten 100% - 350 g?
Merk: Calvé; GTIN: 8717163800324.
€ 4,79
Joybuy
Naar winkel