- Home
- Huishoudelijk
- Onderdelen & accessoires
- 5five Microvezeldoek - Donkergrijs, 44 x 135 cm
5five Microvezeldoek - Donkergrijs, 44 x 135 cm
Prijs
€ 4,98
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 22-10-2026 22:41 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- 5five
- Categorie
- Onderdelen & accessoires
- Meer van dit merk
- Alle 5five onderdelen & accessoires
- Beste keuze
- De beste onderdelen & accessoires van 2026
- GTIN
- 3560239388937
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,98.
- Laagste prijs
- € 4,98
- Hoogste prijs
- € 4,98
- Gemiddeld
- € 4,98
- Nu
- € 4,98
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 4,98
- Hoogste prijs
- € 4,98
- Gemiddeld
- € 4,98
- Nu
- € 4,98
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de 5five Microvezeldoek - Donkergrijs, 44 x 135 cm
5five Microvezeldoek - Donkergrijs, 44 x 135 cm Maak uw dagelijkse schoonmaak eenvoudiger met de 5five Microvezeldoek, ontworpen voor slimmer en efficiënter onderhoud van uw huis. Met een groot schoonmaakoppervlak van 44 x 135 cm in donkergrijs, vervaardigd uit hoogwaardig polyester microvezel, vangt het effectief stof, vuil en vlekken op houten, laminaat en PVC vloeren. De zwabber combineert een duurzaam polypropyleen hoofd met een stevige, lichtgewicht steel gemaakt van aluminium en staal. Het opvallende kenmerk is de verstelbare telescopische steel, waarmee u de hoogte kunt aanpassen voor comfortabel gebruik zonder uw rug te belasten. Het handige click-and-go systeem zorgt ervoor dat de microvezeldoek moeiteloos wordt bevestigd en verwijderd. Voor eenvoudig onderhoud is de herbruikbare en zeer absorberende doek wasbaar in de machine op 40 graden (gebruik geen bleekmiddel of wasverzachter). Ontworpen voor duurzaamheid en gesteund door een minimale 2 jaar EU-garantie, is deze 5five zwabber een praktische en betrouwbare oplossing voor een moeiteloos schoon huis.
Veelgestelde vragen over de 5five Microvezeldoek - Donkergrijs, 44 x 135 cm
- Wat kost de 5five Microvezeldoek - Donkergrijs, 44 x 135 cm?
- De 5five Microvezeldoek - Donkergrijs, 44 x 135 cm kost € 4,98 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 22 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de 5five Microvezeldoek - Donkergrijs, 44 x 135 cm in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de 5five Microvezeldoek - Donkergrijs, 44 x 135 cm is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 4,98.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de 5five Microvezeldoek - Donkergrijs, 44 x 135 cm?
- Merk: 5five; GTIN: 3560239388937.
Vergelijkbare producten
Alles in Onderdelen & accessoires