1. Home
  2. Mode
  3. Kleding
  4. Reebok boxershorts RBK SPORTS medium Angus Black M
Reebok

Reebok boxershorts RBK SPORTS medium Angus Black M

Zwart

Prijs

€ 13,36

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
Reebok
Categorie
Kleding
Meer van dit merk
Alle Reebok kleding
Beste keuze
De beste kleding van 2026
GTIN
5026696481492
Kleur
Zwart

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 13,36.

Laagste prijs
€ 13,36
Hoogste prijs
€ 13,36
Gemiddeld
€ 13,36
Nu
€ 13,36
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 13,36
Hoogste prijs
€ 13,36
Gemiddeld
€ 13,36
Nu
€ 13,36
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de Reebok boxershorts RBK SPORTS medium Angus Black M

Ontworpen voor alledaagse prestaties, bieden de Reebok RBK Sports Trunks superieur comfort en ondersteuning. Deze herenboxers hebben een strakke, moderne stijl die ideaal is voor dagelijks gebruik, sport en een actieve levensstijl. Gemaakt voor de hele dag, bieden ze een zacht gevoel tegen de huid dat helpt wrijving te verminderen bij elke beweging. De trunks zijn ademend en zeer flexibel, voor complete bewegingsvrijheid en langdurig comfort van ochtend tot nacht. De flexibele tailleband zit comfortabel rond je middel en biedt een veilige, niet-knellende ondersteuning die niet trekt of knelt. Dit praktische pakket bevat drie paar, perfect om je dagelijkse essentials aan te vullen of als functioneel cadeau. Voor de verzorging was je ze eenvoudig in de machine. Gebruik geen bleekmiddel, was niet in de droger en laat niet chemisch reinigen. Als strijken nodig is, gebruik dan een lage temperatuur. Raadpleeg altijd het productlabel voor specifieke instructies om de kwaliteit, pasvorm en uitstraling van je Reebok trunks te behouden.

Veelgestelde vragen over de Reebok boxershorts RBK SPORTS medium Angus Black M

Wat kost de Reebok boxershorts RBK SPORTS medium Angus Black M?
De Reebok boxershorts RBK SPORTS medium Angus Black M kost € 13,36 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de Reebok boxershorts RBK SPORTS medium Angus Black M in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de Reebok boxershorts RBK SPORTS medium Angus Black M is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 13,36.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de Reebok boxershorts RBK SPORTS medium Angus Black M?
Merk: Reebok; GTIN: 5026696481492.
Alles in Kleding
€ 13,36
Joybuy
Naar winkel