1. Home
  2. Mode
  3. Kleding
  4. U.S. POLO ASSN. fleecetrui 64712-188 2XL
U.S. POLO ASSN.

U.S. POLO ASSN. fleecetrui 64712-188 2XL

Prijs

€ 45,95

bij Joybuy

Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij Joybuy

Prijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 08:02 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.

Favoriet
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt

Je krijgt een mail zodra de laagste prijs op of onder je wensprijs komt.

We gebruiken je e-mailadres alleen voor dit prijsalarm. Afmelden kan met één klik in elke mail. Het alarm verloopt na 12 maanden.

Merk
U.S. POLO ASSN.
Categorie
Kleding
Meer van dit merk
Alle U.S. POLO ASSN. kleding
Beste keuze
De beste kleding van 2026
GTIN
0888783793612

Prijsgeschiedenis

De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 45,95.

Laagste prijs
€ 45,95
Hoogste prijs
€ 45,95
Gemiddeld
€ 45,95
Nu
€ 45,95
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs
Laagste prijs
€ 45,95
Hoogste prijs
€ 45,95
Gemiddeld
€ 45,95
Nu
€ 45,95
  • Laagste prijs
  • Hoogste prijs

Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.

Over de U.S. POLO ASSN. fleecetrui 64712-188 2XL

Verrijk uw casual garderobe met de tijdloze US Polo Assn. fleece-trui. Deze klassieke grijze trui met lange mouwen heeft een comfortabele ronde hals en is verfraaid met verfijnde contrasterende details. Het iconische U.S. POLO ASSN.-logo is nauwkeurig geborduurd, wat uw voorkeur voor gerenommeerde, kwalitatieve kleding laat zien. Vervaardigd voor superieur comfort gedurende de dag, is deze trui gemaakt van een zacht en ademend materiaalmengsel van 95% katoen en 5% viscose. De relaxte, veelzijdige pasvorm is ontworpen om met u mee te bewegen en laagt moeiteloos over elke outfit voor een casual, toch verzorgde look. Het is het perfecte kledingstuk dat comfort en alledaagse stijl op meesterlijke wijze in balans brengt. Volg voor een langdurige kwaliteit altijd de verzorgingsinstructies op het productlabel.

Veelgestelde vragen over de U.S. POLO ASSN. fleecetrui 64712-188 2XL

Wat kost de U.S. POLO ASSN. fleecetrui 64712-188 2XL?
De U.S. POLO ASSN. fleecetrui 64712-188 2XL kost € 45,95 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
Wat was de laagste prijs van de U.S. POLO ASSN. fleecetrui 64712-188 2XL in de afgelopen 90 dagen?
De prijs van de U.S. POLO ASSN. fleecetrui 64712-188 2XL is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 45,95.
Wat zijn de belangrijkste specificaties van de U.S. POLO ASSN. fleecetrui 64712-188 2XL?
Merk: U.S. POLO ASSN.; GTIN: 0888783793612.
Alles in Kleding
€ 45,95
Joybuy
Naar winkel