- Home
- Beauty & gezondheid
- Verzorging & make-up
- iUNIK Centella editie huidverzorgingsset
iUNIK Centella editie huidverzorgingsset
Prijs
€ 5,00
bij Joybuy
Verzendkosten: zie winkel 2 Koop bij JoybuyPrijzen laatst bijgewerkt: 23-10-2026 12:45 · Affiliate-link
Je gaat naar de website van Joybuy; daar bestel en betaal je.
Prijsalarm: mail me als dit goedkoper wordt
- Merk
- iUNIK
- Categorie
- Verzorging & make-up
- Meer van dit merk
- Alle iUNIK verzorging & make-up
- Beste keuze
- De beste verzorging & make-up van 2026
- GTIN
- 8809728080279
Prijsgeschiedenis
De prijs is de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 5,00.
- Laagste prijs
- € 5,00
- Hoogste prijs
- € 5,00
- Gemiddeld
- € 5,00
- Nu
- € 5,00
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
- Laagste prijs
- € 5,00
- Hoogste prijs
- € 5,00
- Gemiddeld
- € 5,00
- Nu
- € 5,00
- Laagste prijs
- Hoogste prijs
Laagste en hoogste prijs per dag bij de webshops in onze vergelijking.
Over de iUNIK Centella editie huidverzorgingsset
Ontdek de kracht van twee van iUNIK's bestverkopende formules met de Centella Edition Skin Care Set. Deze zorgvuldig samengestelde duo uit Zuid-Korea is ontworpen om gevoelige huid te kalmeren en te verzachten. De set bevat een 60 ml Centella Calming Gel Cream en een 15 ml Tea Tree Relief Serum. De lichtgewicht, niet-plakkerige Gel Cream, verrijkt met Centella Asiatica, biedt intense hydratatie om de vochtbarrière van de huid te versterken en roodheid te verminderen. De Tea Tree Relief Serum, met natuurlijk theeboombladwater, helpt overtollig talg onder controle te houden en de poriën te verfijnen, terwijl het onzuiverheden bestrijdt. Breng de serum aan na het reinigen, gevolgd door de gel cream. Klop elk product zachtjes van binnen naar buiten op het gezicht voor een optimale opname. Speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid, helpt deze set om een stralende, gebalanceerde en veerkrachtige teint te bereiken. Bewaar op een koele, droge plaats en controleer altijd de ingrediëntenlijst en verpakking voor de vervaldatum. Alleen voor uitwendig gebruik. Buiten bereik van kinderen houden.
Veelgestelde vragen over de iUNIK Centella editie huidverzorgingsset
- Wat kost de iUNIK Centella editie huidverzorgingsset?
- De iUNIK Centella editie huidverzorgingsset kost € 5,00 bij Joybuy (prijs bijgewerkt op 23 oktober 2026).
- Wat was de laagste prijs van de iUNIK Centella editie huidverzorgingsset in de afgelopen 90 dagen?
- De prijs van de iUNIK Centella editie huidverzorgingsset is in de afgelopen 90 dagen gelijk gebleven: € 5,00.
- Wat zijn de belangrijkste specificaties van de iUNIK Centella editie huidverzorgingsset?
- Merk: iUNIK; GTIN: 8809728080279.
Vergelijkbare producten
Alles in Verzorging & make-up